Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új PC-t terveztem de mégis...

Új PC-t terveztem de mégis egy egy konzolt vettem és nem bántam meg?

Figyelt kérdés
Van aki úgy tervezte , hogy új gépet vásárol de aztán valamilyen oknál fogva csak egy konzolt vett. és nem bánta meg :) Azt is írjátok meg milyen konzolt vettetek (Xbox 360 vagy PS3)
2011. jún. 2. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vettem egy Sega Mega Drive 2-t.
2011. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én vettem egy PS3-mat, és nagyon jól szuperál, jobb rajta játszani, mint egy gépen. Az Xbox 360-at pedig szerintem mindenki megbánja, nem az igazi. Sok vele a gond!
2011. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Xbox360-am van, és SEMMI gondom sincs vele, úgyhogy én KICSIT SEM bántam meg, hogy megvettem!


Sokkal jobban szeretem mint a számítógépet.

Mert xbox-on játék, gépen netezés, msn, letöltés, kb ennyi.

Nem kell szenvedni a sok szar telepítéssel meg egyéb gondok.

2011. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és az kötelező , hogy legyen az embernek egy böhöm nagy HD tévéje ha konzolt vesz ?? Pl egy 21-22 colos lcd monitoron nem tudnék kényelmesen játszani :) vagy iszonyatos lenne a képminőség max felbontást amit bír (1680x1050)
2011. jún. 2. 19:55
 5/15 anonim ***** válasza:
nem kell ahhoz HD tv, de szerintem ne monitoron játssz. Persze lehet azon, is, de akkor meg már szebb lenne egy full HD. Egyébként még soha nem próbáltam monitoron játszani.
2011. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

nem kötelező:D

csak gondolkozz, sokkal élvezetesebb, annyi:D

De nekem sincs nagy tv-m amúgy, jó így is!

2011. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen lcd-m van most. nem tudom , hogy elég lenne e neki. mert hd tévére nincs keretem XD

2011. jún. 2. 20:02
 8/15 anonim ***** válasza:
jó lesz ezen, de ha teheted húzd ki 1720x1080-as felbontásra, az az igazi ;) (Full HD.) De ha ezt nem bírja, akkor maadj az ajánlott felbontásnál, szerintem élvezhető lesz úgy is!
2011. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*maradj
2011. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy 1920x1080 a fullhd?


Amugy ha mar monitoron jatszol nincs sokkal nagyobb kulonbseg, mintha PC-n jatszanal, csak annyi, hogy szarabb a grafika boxon.

Konzolnak szerintem az a lenyege, hogy egy jo nagy tv-n, vagy csak egy 32 colos, minimum HD Ready-s tv-n lehet tolni.


En PC helyett PS3-at vettem, kicsit sem bantam meg, mert kb csak erre jon ki jo jatek, multiplatform jatekokat 10 perc utan megunom.

De 1-2 honap mulva veszek uj PC-t is, mert a regi meghalt, es azon fogom tolni a multiplatform jatekokat, mert azokert nem adok ki penzt, PS3-ra meg csak az exkluzivokat fogom beszerezni, vagy ami nagyon megfogott multiplatform jatek azert megveszem, de eddig olyan nem volt

2011. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!