Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az uj windows7 van fent, de...

Az uj windows7 van fent, de nem birja a gépem. Viszatehetem az Xp-t a gépemre? Azt jobban birta picit. Egyfolytában zúg a gépem, a másik szobába is áthallanai, felidegel a gép.

Figyelt kérdés

A multkor feltelepitettem a xp-t de nem volt netem igy semit sem tudtam csinálni. Mit csináljak hogy legyen? És miket kel letöltenem ahoz hogy legyen hang meg nagyob felbontás...ilyesmi. Laikus vagyok.

Néhány adat a gépemről:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 3. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Utolsónak: kőgazdagok ne osszák itt az észt.
2010. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
13 10: Ha egyszer van már gépe, ha régi is, akkor van telepítője is, legfeljebb nem eredeti. Megvettem az új gépet és felraktam rá a saját XP-met. Frissitések és driverek netről, Eset Smart Security próbaverzió újságkóddal, ennyi. A többi mind ingyenesen letölthető (böngésző, levelező, CD-DVD író, playerek stb.). Olcsón meg lehet oldani, nem kellett hozzá lehúzós szervíz.
2010. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Nálam egy éves telepítés az XP, egy éves a gép is, mégsem kínlódik az XP. Nekem nem hiányzik a Windows7, megvagyok az XP_vel. Csicsás, sok memória kell hozzá, trendi és?"

Aha és huszonháromezer frissitést kér minden újabb progi az xp alatt/cc++ ,windows installer,direct x, stb/.Plusz mondom egy csomó minden nem úgy működik alatta ahogy kellene már.Én most vagyok a váltás előtt mert ssd-t veszek xp alatt meg nem megy a trim azaz 1 hónap alatt akár tönkremehet az ssd.

2010. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

"Ezt a gépet baromira nem érdemes fejlesztgetni.

Meg kell várni, amíg valami végleg tönkre megy benne, és az egy nagyon jó ok az új gép vásárlására"


de elő is lehet segíteni azt hogy vmi tönkremenjen benne pl üsd ki a vidikártyát, forrald fel a procit, nyírd ki az alaplapot, meg ilyesmi finomságok

2010. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

minek kell ahoz tönkre tenni a gépet hogy vegyen egy másikat?


vegyél egy új korzerübb gépet ezt meg ajándékozd oda valami szegény gyereknek.. mert eladni ezt már úgysem fogod tudni senkinek

2010. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A Lehel csarnok galériáján ilyen új gépet vettünk az öcsémnek (ott rakták össze, lehetett alaplapot választani hozzá és új).

Alaplap: Asrock alaplap

Processzor: Celeron Dual Core E3300 (2,5 GHz, 800 Mhz, 1 MB)

RAM: 1 GB DDR2. 800 Mhz

Optikai meghajtó: DVD író-olvasó

Videókártya: Integrált 64 MB (+PCI-E foglalat)

Hangkártya: AC97 Integrált5.1 csatornás

Hálózati kártya: Gigabot integrált

Ház: Codegen/Mercury

55 ezer volt. Windows7-et tettem fel rá, kiválóan fut.

2010. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Uccsó:Ez már a kérdező gépénén fényévekkel gyorsabb,korszerűbb,egyrészt LGA775ös,kettő Intel Core 2 alapú a proci,és kettő magos,Tud64bites és virtualizációt is.Azèrt az egy fényévekkel modernebb gép.
2018. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!