Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért telik nekem egyfolytában...

Miért telik nekem egyfolytában a "C" meghajtó?

Figyelt kérdés

Mert amikor megy a net akkor folyton telik!Tegnap este neteztem és akkor 9,2 GB volt szabad most már csak 8,69 GB

ez mitöl van?(nem frissítetem a Windows-t (XP))!

Mit lehet tenni ezzel?Nem telepítettem rá semmit!

FELPONTZLAK!

Ja és mi lesz akkor ha megtellik a C (azon van a windows!)

(Nem a játékok mentései terhelik!)


2011. aug. 27. 15:24
1 2
 1/11 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem meglepő, hiszen elég kevés hely (kb. fél giga), ami lement, ráadásul te magad írod, hogy internetezel.

Az internetről átmenetileg letöltött fájlokat takarítsd ki, ha nem tetted volna. Pl.:

[link]

Ha rendszeres takarítás, karbantartás mellett is elfogy a hely, az már érdekesebb eset lenne.

2011. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ideiglenes internetfájlok, cookiek ilyesmik foglalják a helyet. Ezek netezés közben folyamatosan jönnek, minden oldal letölti magát a gépre. Ezeket böngészőként változó hogyan lehet kitörölni Mozillán például Eszközök/Előzmények törlése a többin is valami hasonló. Be tudod állítani azt is hogy egyáltalán ne töltsön le semmit ideiglenesen és akkor nem foglal helyet de a böngésződ se jegyez meg semmit amit a neten nézel.
2011. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem a C re mentem a fájlokat!

és a net igy leviszi?

mit lehet tenni hogy ne vigye le a helyet?

2011. aug. 27. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Mint mondtam a böngésződben kell beállítani hogy ne jegyezzen meg semmilyen ideiglenes internetfájlt/cookiet hasonlót. Ezt valahol a beállításokban fogod megtalálni pontosan nem tudom megmondani mivel nem tudom milyen böngészőt használsz.
2011. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a visszaállítási pontokat is! Kellékek/rendszereszközök/lemezkarbantarató...Itt OK..., majd egyéb/rendszer-helyreállítás/karbantartás/igen/ok/igen...!

Használd az ajánlott cCleanert. [link]

Elrontott lemezírás fájljai is ott lehetnek a User/Temp mappában...ennek egész tartalmát törölheted. (rejtett mappa)

2011. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mozillám van!
2011. aug. 27. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:
uhh de értetlen vagy!
2011. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miért??????
2011. aug. 28. 12:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja mg mindig fogadja a fájlokat is!amikor nem csinálok semmit aKKOR IS!
2011. aug. 29. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nagy az esély, hogy egy vírusod van. F8 csökkentett módban próbálkozhatsz vírusirtással...talán, de inkább újrahúzás...:((
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!