Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az uj windows7 van fent, de...

Az uj windows7 van fent, de nem birja a gépem. Viszatehetem az Xp-t a gépemre? Azt jobban birta picit. Egyfolytában zúg a gépem, a másik szobába is áthallanai, felidegel a gép.

Figyelt kérdés

A multkor feltelepitettem a xp-t de nem volt netem igy semit sem tudtam csinálni. Mit csináljak hogy legyen? És miket kel letöltenem ahoz hogy legyen hang meg nagyob felbontás...ilyesmi. Laikus vagyok.

Néhány adat a gépemről:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 3. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
tegyél rá ubuntut :)
2010. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
épeszű ember véletlenül se tenne fel 7-et egy ilyen gépre...
2010. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Komoly? Csak mert nem én tettem fel. Én ujraakartam teni megint az xp-t de nem ment, igy jött haverom és inkáb a win7-et tette. De érezhetően szarabba gépem!! persze nem mondom hogy az ő hibája. Miért nem olyan jo a gépem mi kell bele más?
2010. nov. 3. 21:24
 4/27 P.O.C. ***** válasza:
Driver-eket kellene ahhoz letöltened az XP-hez, hogy működjön. Inkább vidd el a gépet egy olyan emberhez aki ért hozzá.
2010. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 P.O.C. ***** válasza:

"Miért nem olyan jo a gépem mi kell bele más?"


Szintem minden.

Egy s478 -as foglalatú Pentium 4-es gépet meg totál értelmetlen fejleszteni, csak azért, hogy a Win 7 elviselhető sebességgel fusson rajta.

Szóval én inkább egy új gépre szavazok, ha Win 7-ezni akarsz.

2010. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem kell win 7. Nekem még a win95 is jo lenne. XDDD csak netezhessek.
2010. nov. 3. 22:04
 7/27 anonim válasza:

mondom: linux..


nem fagy le , gyorsabb és jobb. nekem, is az van, virusokat nem szedi :D

2010. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Balogh István Lajos ***** válasza:

478/3,00 P4 512+1024 ram/400 7600GT agp - Asus alap -----

ennyi és hasít - a procit húztam 3,31-re és lássatok csodát majdnem minden megy.....:)

Proc:4,3 - Ram:4,3 - Aero:5,2 - Vga:4,8 Hdd:5,8

Arra jó amire használom :)

B.i.L

ui : aki nemérti kérdezzen !!!!!

2010. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Én nem értem:) Vegyél úgy engem mint egy idős nagyit aki azt sem tudja mi az a processor:)

Szóval. Nem tul drágán szeretnék kijönni a dologból. Egy picit szeretnék a gépen gyorsítani.

Mit cseréljek ki benne? (név szerint ird le légyszi és ne röviditveXD)

Köszike

2010. nov. 6. 09:50
 10/27 Hülyeválasz ***** válasza:

Kedves idős néni!

:D

Ezt a gépet baromira nem érdemes fejlesztgetni.

Meg kell várni, amíg valami végleg tönkre megy benne, és az egy nagyon jó ok az új gép vásárlására.

Windows oldalon a W7 a legeslegjobb operációs rendszer, sokszorosan felülmúlja az elődjeit.

Mint ahogy azt az előttem szólók is íták, én is egy Linux rendszert tennék a gépre, ami ingyenes, jogtiszta, tartalmaz mindent amire szükség lehet, és még ezen az öreg masinán is kényelmesen elmegyeget, drivervadászat nélkül.

Itt egy olvasmányos link az Ubuntu rendszerhez, ahol azt le is lehet tölteni.

2010. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!