Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg ilyen gépem van, ti...

Jelenleg ilyen gépem van, ti változtatnátok rajta valamit?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI

CPU: I7 10700K 3.8 GHz

GPU: MSI RTX 3070 SUPRIM X

RAM: 2X16GB G.SKILL TRIDENT Z RGB 3200MHz

SSD: SEAGATE FIRECUDA 520 1TB

Táp: corsair rm850x


2022. jan. 10. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mire használod?

Megfelelő neked jelenleg?


Semmi más nem számít. Felesleges minket kérdezned, hiszen nem biztos, hogy nekünk ezekre a kérdésekre ugyan az a válaszunk mint neked. És ha ez így van, akkor teljesen haszontalanak is a válaszaink.

2022. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván többnyire játékra használja, vagy használná. Szerintem rendben van.
2022. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Ez így kiváló. Nyilván videokártyában lehet előrelépni, akár a hamarosan érkező RTX 3090Ti-ra is (táp elég, proci kihajtja). Csak nem éri meg annyi pénzt rákölteni.


Talán egy előrelépést tudnál eszközölni minimális költségen: ha LHR mentes a videokártyád, akkor az a bányászoknak 20-30%-kall többet ér. Neked gamernek pedig megfelel az LHR változat. Így van lehetőséged előrelépni 3070Ti-3080-ra, és még a 3év garanciaidőd is elölről indulna.


Játék felhasználásból intultam ki én is.

2022. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért van olyan érzésem hogy az ilyen kérdések mindig csak az epénisz méregetés végett kerülnek ki írásra :D

Ha már meg van, akkor mit is tudnánk változtatni rajta ? úgy értem ha azt mondjuk vegyél bele majd 2X 3090-et akkor rohannál a boltba és megvennéd ? Elégé combos minőségi hardverek nagyon hova nincs fejleszteni és nem islenne értelme szóval ja, gyanítóm csak jampizni vagy itt :D

2022. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen árak mellett szerintem nem kell újítani. Egyébként lehetne.
2022. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen


A videókártyát 3080Ti-re


Illetve a procit a 12700K-ra alaplappal együtt

2022. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én beraknék egy kisebb SDD-t csak rendszernek, de amúgy meg leszarom. Ha most azt mondom, hogy lökd ki a VGA-t kilököd? Arcoskodni meg kevés ez így... Értelmetlen kérdés
2022. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ti változtatnátok rajta valamit?"

Saját felhasználásra? Igen. Jelenleg van úgy 20 TB adatom. Ezek tárolására kevés lenne az 1TB-os SSD ami van benne.

2022. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!