Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepítés után nem jó az...

Újra telepítés után nem jó az érintőképernyő. Ilyenkor mit lehet tenni? Bővebben a kérdésben.

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a Windows 10-es tabletem és újra telepítés után "elromlott" az érintőképernyő. Előtte remek volt. Most azonban nem igazán akar reagálni. A Windows-t el is engedtem, mert lassú volt Win 10 alatt. Raktam rá androidot most gyors, de ígyse jó a képernyő. De legalább androidon a húzásokra, görgetésekre reagál. Mit lehet tenni? Nincs valami driver, vagy valami ami megoldja a problémát?


Tabom:

[link]


Próbáltam a gyártó oldalán drivert nézni, de ahhoz minden adatot kérne a vásárlással kapcsolatban. És mivel régen vettem már nem emlékszem. Szóval valahogy máshogy kellene drivert szerezni.



2020. dec. 22. 16:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedbe visszatérnék Windows-ra, könnyebben teszel fel drivert, mint Androidra. Nem ellenőriztem, de innen pl úgy tűnik, tudsz szerezni:

[link]

2020. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy az elfrodulásokra se reagál, tehát valami a giroszkóp-al is lehet. Megpróbáltam szétszedni és szalagkábeleket újra csatlakoztatni az sem jött be.
2020. dec. 22. 16:46
 3/26 A kérdező kommentje:

Kedves onlynoone!


Próbáltam már ilyen oldalakról leszedni drivert windows alatt, de nem volt jó. Valami durvább kellhet, mert az integrált vidikarit se ismerte fel.

2020. dec. 22. 16:48
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ahhoz is kéne driver...
2020. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, kellene. De amiket ilyen, vagy ehhez hasonló oldalakról szedtem le egyik se volt jó. Van az Intelnek egy progija ami elvileg felismeri bármelyik intel-es cuccot, de az se látta valamiért.
2020. dec. 22. 16:50
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Navazze... egyszer telepítettem egy Windows-os tabletet, az esélytelenek nyugalmával, ha nem jött volna össze, simán kuka. Én a tiedre is azt mondom, újra kéne próbálni winnel, és netet adni neki direktbe, hátha megoldja a telepítő. Ha nagyon akarod, babrálhatok egy ilyen feladattal, de legalább legyen rajta windows :)
2020. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igazából a win 10 lenne az ideális. De az az érzésem van, mintha a megjelenített képernyő meg az érintő képernyő nem lenne összehangolva. Mert ha rányomok egy alkalmazásra egy másik indít el. Amúgy a tabnak, hogy tudnék dikertbe netet adni? Nincs rajta UTP aljzat sajnos.
2020. dec. 22. 16:58
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
pl usb-c-n, vagy micro usb-n, ami van rajta, már ha van ilyen kábeled. Előtte persze hotspotolod telóról mondjuk, ekkor eth-nak direktbe fel kell ismernie - ha(!) van legalább ahhoz driver.
2020. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez régi gyártmány ezen csak sima USB illetve micro van. WiFi-t amúgy felismerte a win 10 minden probléma nélkül. Viszont a töltésvezérlőt azt nem, azt androidon látom csak. Jól sejtem, hogy ehhez a művelethez kellene egy adapter, amit rádugok a tabra? Vagy pedig úgy is lehetne csinálni, hogy a telóról osztom neki a netet USB-n? Asszem lehet ilyet is ebbe nem vagyok biztos. Hogy lenne érdemes szerinted? Osszak neki telepítés közben telóról USB-n netet?
2020. dec. 22. 17:11
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Telóról persze, ez lenne a hotspot. Teló veszi a wifi-t, és dobja a tabra. De ha wininstall közbe bekéri a jelszót, úgy is teljesen jó, azután már lesz rajta net. Kíváncsi lennék erre a folyamatra am, kihívás :) Remélem összejön neked, de azon túl, hogy driverlinkeket adok, nem hiszem, hogy többet tudnék segíteni.
2020. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!