Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepítés után nem jó az...

Újra telepítés után nem jó az érintőképernyő. Ilyenkor mit lehet tenni? Bővebben a kérdésben.

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a Windows 10-es tabletem és újra telepítés után "elromlott" az érintőképernyő. Előtte remek volt. Most azonban nem igazán akar reagálni. A Windows-t el is engedtem, mert lassú volt Win 10 alatt. Raktam rá androidot most gyors, de ígyse jó a képernyő. De legalább androidon a húzásokra, görgetésekre reagál. Mit lehet tenni? Nincs valami driver, vagy valami ami megoldja a problémát?


Tabom:

[link]


Próbáltam a gyártó oldalán drivert nézni, de ahhoz minden adatot kérne a vásárlással kapcsolatban. És mivel régen vettem már nem emlékszem. Szóval valahogy máshogy kellene drivert szerezni.



2020. dec. 22. 16:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Megpróbálom még1x akkor a win 10-el úgyhogy telón osztok neki netet. Amúgy köszi a segítséget, sokat szívtam már ezzel a szarral... a töltőjében eldurrant egy kondi valamiért, így most kénytelen vagyok labortápról tölteni, mert nincs ekkora áramú töltőm xd Szóval remélem ez majd megoldaja xd
2020. dec. 22. 17:21
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Okés, írj majd, ha gondolod, mizu lett.
2020. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát most járok a végefele a telepítésnek. És még nem jó a képernyő
2020. dec. 22. 18:42
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó, várjuk meg a végét, a pár újraindítást majd. Távoli asztal, rdp, vnc alapból lehet rajta vajon?
2020. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Felraktam a Windows-t és semmi, még a Windows Update-et megpróbálom van egy pár frissítés, hátha jó lesz
2020. dec. 22. 18:54
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
rdp-nek kell lennie rajta, csak hagyományos esetben (asztali) nincs engedélyezve. Ez most nem tudom, milyen w10...
2020. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Win 10 home 32bites. Most indítja újra az update. Azt az rdp-t nem vágom, majd megnézem, ha bekapcsolt
2020. dec. 22. 19:09
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
PC-s Home-ban nincs rdp, úgyhogy akkor ez minden azthiszem. Viszont van távasztal, csak még sose használtam...
2020. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Amúgy az normális, hogy még mindig csak azt írja, hogy "újraindítás"? Semmi %-ot ahogy általában írni szokta, hogy x % százalék lett kész.
2020. dec. 22. 19:19
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát gondolom egy atom proci van benne, úgyhogy kell hozzá türelem...
2020. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!