Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepítés után nem jó az...

Újra telepítés után nem jó az érintőképernyő. Ilyenkor mit lehet tenni? Bővebben a kérdésben.

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a Windows 10-es tabletem és újra telepítés után "elromlott" az érintőképernyő. Előtte remek volt. Most azonban nem igazán akar reagálni. A Windows-t el is engedtem, mert lassú volt Win 10 alatt. Raktam rá androidot most gyors, de ígyse jó a képernyő. De legalább androidon a húzásokra, görgetésekre reagál. Mit lehet tenni? Nincs valami driver, vagy valami ami megoldja a problémát?


Tabom:

[link]


Próbáltam a gyártó oldalán drivert nézni, de ahhoz minden adatot kérne a vásárlással kapcsolatban. És mivel régen vettem már nem emlékszem. Szóval valahogy máshogy kellene drivert szerezni.



2020. dec. 22. 16:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát valami hasonló van benne, de ennyi idő alatt legalaább elkezdhette volna csinálni. De semmit se csinál még, nem merek kényszer leállítást csinálni, mert lehet elrontja akkor az egészet. Vagy szerinted?
2020. dec. 22. 19:37
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, még most is azt mondom, lassú, 1 ghz-s cpu, lassú sd/mmc, lassú usb. Adj neki mg időt. Ha 1 óra múlva semmi, akkor talán mindegy...
2020. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nah kész a frissítés. De most se jó a képernyő.
2020. dec. 22. 19:53
 24/26 anonim ***** válasza:
45%
ófszom :\
2020. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Fél siker! Vidikari, töltésvezérlő, és hangkártya drivert végre megtaláltam. Keresgélek még hátha van a képernyőhöz. Úgy látszik van amiben jobb a Bing kereső :D
2020. dec. 22. 20:58
 26/26 A kérdező kommentje:

Update: Két napja szívok vele, és az legtöbb drivert megtaláltam, már a giroszkóp is jó. Letöltöttem a Snappy Drivert ő talált egy drivert a képernyőhöz, de elég unorthodox módon működik. Mindjárt mutatom! Erre nincs valami beállítás? Kalibrálni már próbáltam.


Driver:

[link]


Kalibráció:

[link]


Ezzel lehet valamit kezdeni szerintetek?

2020. dec. 24. 12:04
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!