Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehúzott a számítástechnikus?

Lehúzott a számítástechnikus?

Figyelt kérdés

Két laptopot vittem el neki, hogy telepítsen rajta szoftvereket. Az egyiken XP-ről kellett frissíteni Vistára, telepíteni rá a levelező progit, játékokat, adatokat menteni, felmásolni, a másikon már fel van telepítve a legális Windows 7, erre szintén progikat kellett telepíteni.


Először, amikor vittem a gépeket, azt mondta, hogy laptoponként 8-10 óra lenne a munka, így kb. 2 x 14 ezer forinttal számoltam. Amikor egy hét után mentem hozzá ismét, jelezte, hogy csak az egyik gép kész, 22 órát dolgozott vele, ez 45 ezer forint lesz, a másik gépért 25-30 ezer forintot fog majd kérni, így kb. 75 ezer Ft lesz a két laptop telepítésére csak a munkadíj!


Ennyi pénz reális szerintetek? Úgy érzem, átvertek, de már nem tudok tenni semmit...



2014. okt. 26. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
(10~15 -ért szoktak telepíteni alap rendszert driverekkel, igaz számlával)
2014. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!