Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam vissza az...

Hogyan hozzam vissza az eltűnt dolgokat? SOS

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsoltam ma a laptopot nem műkődőtt az egérpad,és nem gondoltunk arra hogy le lehet zárni az egérpadot,újra telepítette a párom az egérpadot,viszont utána sem műkődőtt de az összes dolgunk elveszett róla,utána a másik gépen megnéztem neten,és akkor jöttem rá,hogy lehet le van zárva és azóta műkődik az egér.Fontos dolgok voltak rajta hogyan hozzam vissza ha lehet?
2012. júl. 23. 14:31
1 2
 1/11 SnakeDoc ***** válasza:

Mégis mi olyan fontos, amit az egérpadon hagytatok?

Oda mit szokás rakni? :O

2012. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem,félre értelmezted amit írtam ami a laptopon volt,mind eltűnt:(Minden,pedig semmi más nem történt csak nem mozdult az egész touch pad,ezért újra lett telepítve az egér,és utána vmelyik gombbal felnyitottam a zárást,próba képpen.Na a gépen levő cuccokat szeretném visszahozni.
2012. júl. 23. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


A synaps lett törölve vagy elállta

2 x kopp a padon és elöklel hogy jöjjön

2012. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az egér műkődik!!!!!!a dolgokat amik a gépen voltak az összes eltűnt,azt mivel hozhatom vissza ha lehet
2012. júl. 23. 15:16
 5/11 A kérdező kommentje:

éppen most olvastam vissza amit írtam,bocsi ezerszer csak mérges vagyok.

Törlödtek teljesen a dolgok a laptopról,az egész c meghajtót cserélte azon voltak a dolgok.Van esély visszahozni?160 GB-nyi adat tűnt el.

2012. júl. 23. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt már nem lehet, mert le lett törölve
2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

SZERETEM AZOKAT A KÉRDEZŐKET AKIK UTÁNA NYÖGIK KI HOGY MI IS VAN !! :(


BELEKEVERTEK FELES DOLGOKAT ÉS AMIKOR NEM MŰKÖDIK VAGY MÉG JOBBAN ELSZARODIK

JÖN A SZÁNALOM HOGY NEM JÓT MONDTUNK :)


hA CSERÉLTE A c: MEGHAJTÓ ADATAIT AKKOR 0


NULLA

NEM LEHET VISSZAHOZNI SEMMIT

2012. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SnakeDoc ***** válasza:

Érdekes dolog ez. Ha a C-ről törölt minden adatot, akkor melyik meghajtón van az OP rendszer?


Vagy már azt sem indítja el?

Nem értem az egérpadnak a szoftverén kívül mi köze van a tárhelyhez. Biztos lezárt állapotban gonosz volt és mindent törölt.

2012. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:)
2012. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na ez az amit mi sem értünk,c-n van az op,és arra telepítette a párom az egeret is,nincs particíónálva.
2012. júl. 23. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!