Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a dolgokat?

Hogyan hozzam rendbe a dolgokat?

Figyelt kérdés

4 hónapja született meg a babánk, azóta a páromat mintha kicserélték volna nem lehet hozzá két szót szólni mert mindenen üvölt, nem lehet olyat főzni amivel ő "jól tudna lakni" nem tudok akkora rendet rakni amibe ne találna vmi kupit, nem bírom úgy kivasalni a ruháit h az neki jó legyen stb.....

arra nem gondol h mindezek mellett most válnak a szüleim (akikkel együtt lakunk) és h ez mekkora stresszel jár nekem, és h itt van a babánk akiről ő szinte tudomást sem vesz csak ha mutogatni kell h mien szép....

mert ő elmegy reggel 6kor dolgozni és fél2re titta hulla!!!!

de könyörgöm neki ott véget ér a nap én meg éjjel nappal ringatom a gyereket, miközben tök egyedül azon filózok h ha hazaér akk mibe fog belekötni........

és ELEGEM VAN !!!!!!!!


2010. okt. 10. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy passzold le neki 1 teljes napra a gyereket( had lássa milyen "egyszerű")

Vagy mond neki, hogy vezesse ő a háztartást ha minden rossz ahogy te csinálod..

Ne hagyd annyiban mert a fejedre nő....

Kitartást!

20 hónapos kisfiú anyukája

2010. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok uj apuka van igy. Amennyire szeretik gyerekuket, egyben feltekenyek is a pici babara. El sem tudjak kepzelni, hogy mennyi munkaval jar. Gondolom a legkor amugy is feszes otthon, tehat o is sztressz alatt lehet ne csak Te. Igen, mar tobbszor irtam, legtobb ferfinek vege a munkaido, nekik vege a napnak, faradtak, pihenni akarnak, mi nok meg tovabb dolgozzuk otthon is. Ne hagyd magad, probalj leulni vele, kerdezd meg, hogy most hogy tovabb, miert viselkedik igy, Te tobbet nem tudsz csinalni a kapcsolat megvedesehex, egyaltalan akarja e hogy a kapcsolat egyben maradjon. Hallgasd meg o velemenyet is, aztan majd tudod hogy mi legyen a kovetkezo lepes.
2010. okt. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én kicsit máshogy viszonyulnék a dologhoz, mint az első válaszadó. Szerintem próbáljatok beszélgetni a dologról (lehet hogy valami baja van), töltsetek időt kettesben (lehet hogy még a "régi" élete hiányzik)... biztos leni is rossz ez az állapot. üdv és kitartást
2010. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!Szerintem első lépésnek próbálj leülni vele beszélgetni,és ha a beszélgetés után sem változik akkor amelyik nap nem dolgozik add a kezébe a kicsit,mellé egy listát hogy mit csináljon meg a ház körül meg a kicsivel és menny el a barátnőiddel kikapcsolódni!Biztos nem fog neki tetszeni de az a pici az ő gyereke is!És amikor hazamész csináld azt amit ő mindenbe kössél bele,hogy ez így nem jó meg úgy nem jó...És ha ebből nemért akkor sűrűbben tedd meg vele,akár minden hétvégén amikor ő otthon van!És előbb-utóbb csak észbe kap!!

Meg mondhatod neki hogy mert reggel megy dolgozni de már fél 2-re otthon van attól még segíthet neked!!

Nekem még nincs gyerekem de az én párom reggel 6-ra megy dolgozni és este 7 előtt sose jön haza a munkából és van hogy hétvégén is így dolgozik mert ő vasárnap is dolgozik,nem csak hétköznap és minden nap amikor haza ér akkor együtt megyünk el a boltba,és ha szeretnék valamit akkor megteszi pl.:valami kaja,vagy valamit meg kéne javítani...!A párom már kijelentette hogy ha lesz gyerekünk akkor több időt fog itthon tölteni,mert a családjába volt olyan hogy az apa alig törődött a gyerekével!És már most tudom hogy nagyon jó apa lesz!(Egyedül pelenkázni nem fogja a kicsit,ezt már kijelentette!:) )

Sok sikert neked és rengeteg kitartást!!:)Remélem helyre áll nálatok minden!puszi

2010. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod lehet, hogy most megfogsz lepodni a soraimon, de erdemes elgondolkoznod rajta.

A ffi olyan,mint egy gyermek neha, tehat mar amikor terhes lettel es elkezdesz tobbet foglalkozni a pociddal, vagy emiatt valoban mar a ferfi a hatterbe kerul, akkor feltekenyseg jelentkezik Nala!

Aztan, mint irod is, hogy a baba megerkezese mit valtott ki belole ez pedig a tipikus feltekenysegi erzes, amit nem tud maskepp feldolgozni, csak igy, mint irod is, hogy mindenbe belekot es ingerult.

Tudom, hogy nem konnyu, de megkell probalnod ugy kezelned a parodat, mint egy gyermeket es tobbet foglalkozni Vele, es "kenyeztetni", ugy, ahogyan ezt a baba megszuletese elott is tetted.

Amikor igy teszel, akkor erezni fogod a valtozast Rajta, mivel ujra erezni azt a szeretetet amit O megszokott es a gondoskodast, a torodest.

Sajnos nagyon sok ffi viselkedig igy, s amikor nem valtoztatsz ezen, akkor mar megjelenik a kocsma vagy a felrelepes sajnos.

A babadat ejszaka ne vedd fel es tanisd meg arra, hogy az ejszaka az alvas ideje, mivel az alvas hianya miatt is lehetsz ingerultebb.

Tudom, hogy nehez ezt megtenni, mivel a babank az sir es probalkozik, de hidd el, hogy amikor hagyod sirni es nem fogod felvenni ejjel, akkor 4-5 nap utan radobben,hogy veszitett es elfogadja azt, hogy alszik.

2010. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi h írtatok sok igazság van benne!

ma mikor hazaért megmutattam neki h miket írtatok meg másoltam ki egy pár ilyen kérdést és választ az oldalról, úgy érzem h eléggé magába szállt. megkérdezte h tényleg ennyire megnehezíti-e a dolgomat:)

kaptunk egy olyan ajánlatot h fél év múlva költözzünk ki német o.-ba, nem nagyon tetszett neki az ötlet de sikerült rávennem h próbáljuk meg és max ha nem megy hazajövünk=)

remélem így h "újra kezdjük" a dolgokat és más légkörben leszünk javulni fog minden=)

meg 1x köszi h írtatok=)

2010. okt. 11. 17:53
 7/7 anonim válasza:
Nagyon szorítok nektek hogy minden helyre jöjjön!Sok sikert és rengeteg kitartást!!Puszi :)
2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!