Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépes játékok őrültje?...

Számítógépes játékok őrültje? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 8. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális ember nem is játszik napi 24 órát. Nem a játék teszi hülyévé, hanem a hülye válik csak függővé. Érthető ez így? Van sok millió más ember, aki szereti a játékokat, és mégse válik tömeggyilkossá.
2012. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Hónapokig tervezte? és csak négyet ölt meg? hát ez szánalmas... hónapokig elnökmerényleteket terveznek...

2. 24 óra game.... Hogy tudott volna annyit játszani? Tönkremegy a gép és szó szerint kifolyik a szeme... Azok akik meg hagyták hogy napi 24 órát gamezzen, megérdemelték, hogy kinyirja őket.

3. Hogyha ez az ember nem szorul pszihiátriai kezelésre akkor én.

2012. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoktam játszani (van a gépemen néhány játék és a neten is), de ilyenről még nem hallottam. Állítólag általánosban még jól tanult és normális volt, aztán tíz évre eltűnt a faluból. És hibbantként ment haza? Nem lehet, hogy a drogok miatt lett ilyen?
2012. ápr. 8. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Amúgy miért érdekel?

Az meg abszurdum hogy a játékok miatt, én is játszik néha, még se vagyok gyilkos a való életben(persze ha olyasmit mint a disznó ölés nem veszünk).


"24 óra game.... Hogy tudott volna annyit játszani? Tönkremegy a gép"

Már mi a francért menne tönkre?

2012. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos létezik,de aki ilyen hibbant nem a játékoktól lesz az.


Aki hajlamos rá úgy is elkövet ilyesmit ha nem játszik akkor is.A történelem legnagyobb sorozat gyilkosai mind abból az időből származnak amikor számítógépes játékok még nem voltak.


Normális,épelméjű emberből nem tudnak a játékok,filmek ilyet kihozni.

Nem a játékok hozzák ki hanem a játékokon éli ki a szadista hajlamait az ilyen emberek.

Akár úgy is lehet nézni hogy az ilyen emberek manapság kitudják élni magukat a játékokon,ezért később vagy soha nem fogják a körülöttük élőkön levezetni az ilyen szadista hajlamukat.

Ezt lehet így is nézni meg úgy is ahogy a média beállítja miszerint a játék ébreszti fel az emberben

Nézőpont kérdése.Ennyi erővel egy házi disznó vágás is felébresztheti a hajlamot aztán haza megy hogy kiélje a GTA-n,aztán ha bekattan a GTA-ra fogják.


Az biztos hogy én évek óta játszok véres,brutális játékokkal mégsem fordult meg még csak a gondolata sem a fejemben hogy bárkit megöljek,főleg családtagot bármilyen vita is alakult ki.


Épelméjű emberekből a hajlamot nem lehet kihozni ha egyszer nincs.

2012. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A média a játékokat okolja, nem is értem miért. Én például nem játszom bruál játékokat. És 24 órán keresztül?!

Szerintem se normális, be kellene zárni az elmebetegek közé. Késsel, karddal éegyilkolni a saját családját! És levágta a fejüket. Borzalom.

2012. ápr. 8. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:

"A média a játékokat okolja, nem is értem miért."


1. Mert ez a túlélő családtagoknak megnyugvást biztosít, van mire ráfogni, hogy miért volt hülye a gyerek.

2. Ez szokás, a játékos társadalom erősen lenézett kategória, hiszen "csak a hülye kockák játszanak", ha érted, mire gondolok.

3. A média, ha megteheti, mindig igyekszik ilyen összefüggést keresni. Bajban is lennének, ha az emberek azt gondolnák, hogy a hülyék a való világtól, és efféle retek műsoroktól buggyannak meg.

2012. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állítólag mintagyerek volt és kiváló tanuló. Aztán amikor bezárták az apját szocpol csalásért, akkor borult nála minden, akkor kattanhatott be. És most már se családja se jövője, semmi, mégis nyugodt. Olyan, mint a Breivik.
2012. ápr. 12. 14:44
 9/9 halalfalo ***** válasza:
Én egyszer 14 órát gépeztem, és ki is akadtam tőle. Ennél többet nem is lehet, csak ha nagyon muszáj. Ez az ember tényleg bolond volt, a játékok csak rátettek egy lapáttal. Amúgy, sokan nem bírják ezeket. Egy amerikai csávó fejbeszúrta a lányát és a feleségét, mert azt hitte, hogy járkálók (Nézte a Walking Dead sorozatot, és abban a "zombik" biztos kivégzési módja a fejbeszúrás vagy fejbelövés) Én is nézem a sorozatot, és még nem akartam fejbeszúrni senkit, ez inkább a labilis emberekre hat. Amúgy nem megy tönkre attól a gép. Anya munkahelyén az egyik gépre van rákötve minden és az informatikus azt mondta, hogy ne kapcsolják ki. Tehát a 8 éves alkatrészekből álló, egyszer újra nem telepített, vagy ki nem pucolt gép kb. 5 éve megy megállás nélkül.
2013. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!