Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti melyiket választa...

Kamaszok! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1.iPhone 4S és kiegészítők(telefontokok,külső akkumulátorok,dokkoló,fülhallgató és hangszóró)


2.MacBook Air


3.Sony Vaio VPCCA3S1E


Nem tudom,hogy melyik lenne jobb megoldás.

Telefonom van,amit szeretek(xperia mini pro,az eddigi telefonjaim közül ezt szeretem a legjobban),de azért az iPhone az csak iPhone...

Netbookom is van,de azt leszeretném cserélni.



(Tudom,hogy nem pont ez a kategória,de leginkább kamaszok véleményére vagyok kíváncsi)



2012. febr. 4. 10:11
 1/4 anonim válasza:
le akarod cserélni a netbookod--->macbook
2012. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is 4S-em van, szerintem legjobb teló most a piacon. De ha van egy elég jó telód( Mini azért elég jó..) Akkor én a helyedben MacBookot kérnék..
2012. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stefanucz David válasza:
Macboook Air-t,ha igy irodara kell,Iphone-t ha nem fontos most a laptop,Sony-t ne vegyel mert eri meg.DE HA GONDOLKOZOL A MACBOOK JOBB MERT AZ IPHONE TUL DRAGA ES NEM TUD ANYIT MINT EGY MACBOOK.
2012. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3.

Nekem vaio vpccw2s1e -m van, nagyon jó.


én az iphont nem ajánlanám, nagyon sok rosszat hallottam róla.

2012. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!