Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit csináltok a...

Kamaszok, ti mit csináltok a hétvégén?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Megyek haverhoz sörözni dumálni stb vagy itthon döglök és nutelláskenyeret zabálok
2012. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Holnap korán kelek,tanulok,pihenek,gépezek,barátnőmmel kutyás séta.. :)
2012. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Tanulsz? XD ...


Én holnap itthon gépezek szánkózok stb. Ha ekkora hóvihar lesz akkor nem tanulok mert nincs SULI.

2012. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát majd megyek haverommal sétálni, gépezek, filmet nézek, házit megírom, elolvasom a Kőszívű ember fiait, és meghallgatom hangoskönyvben, mert az a kötelező és mingy elkezdjük venni:D
2012. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
csíra
2012. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Havat lapátolok, gépezek
2012. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ma moziban voltunk a barátaimmal, holnap tanulni fogok. Igazából szánkózni akartunk, csak nagyon fúj a szél, és így rettenetesen hideg van.:d
2012. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csúszka a tavon :))
2012. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napot azzal indítottam hogy kitakarítottam a hörcsögöm helyét,aztán tanultam,majd kaja,TV stb.:) Délután kimentem és egy kicsit kiélveztük a barátaimmal hogy van vagy 30 cm. hó.:'DD Most este fele gép,és nemsokára feljön a legjobb barátnőm, rendelünk pizzát és filmes este lesz.^^ Meg ittalszik:D
2012. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tegnap még úgy terveztem,hogy elmegyünk a barátnőimmel korizni,de mivel 5 percig nem bírok megmaradni kint,így inkább maradtam itthon és aludtam,hajat mostam,körmöt festettem,dvd-ztem.

Holnap meg tanulok,netezek,sütök(imádok sütni*.*),elmegyek a barátnőimmel és a kutyámmal sétálni,ha nem lep el minket a hó.



14L

2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!