Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit csináltok a...

Kamaszok, ti mit csináltok a hétvégén?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hááát általában gépezek, pihenek, ha jó idő van bemegyek a plázába stb...:) Tanulni nem igazán szoktam se hétvégén se hétköznap. Nagyon ritka, hogy itthon tanuljak. Általában amíg a suliba a haverokkal beszélek óra előtt addig megtanulom a verseket, szöveget németre stb...

Ezekkel a 5-15perces tanulásokkal elég jó lett a félévim...:)

Amúgy amikor itthon vagyok nagyon gyakran zenét hallgatok még.:)

2012. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? o.O Nem tudod eldönteni, hogy mit csinálj, vagy mi? o.O Na jó, szóval...

Elmegyek a barátaimmal/családommal valahova, sportolok, eszem, alszom, lélegzem, stb...

Zenét hallgatok, olvasok, naplót/történetet/verset írok, rajzolok, filmet nézek, készítek valami kreatív dolgot, gépezek, tévét nézek (ha tényleg nincs semmi ötletem, és ki vagyok ütve - értsd:hullafáradt vagyok), cicámmal játszom, SATÖBBI, évezredekig is sorolhatnám, ha részletesen leírnám....

2012. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

*Előző*

És persze tanulok, nem is keveset -.-' (nem önszántamból xD)

2012. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
-_- Csak kíváncsi voltam, mások mit csinálnak... Nem lehet megkérdezni??
2012. febr. 16. 21:33
 15/15 anonim ***** válasza:
de lehet, nem azért mondtam :DD
2012. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!