Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni két laptop...

Nem tudok dönteni két laptop között, szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


és


[link]


Sulihoz gondoltam, filmek ilyesmi, napi sok órás nyúzásra. Ismerőseim ezeket ajánlották. Szerintetek?


2011. nov. 24. 22:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"a win7 szerény 2 napos kínlódás árán felment rá"


Akkor az én emberem ügyesebb, mert az 2 óra alatt feltette, csak az esett rosszul, hogy én magam nem tudtam :-)


De ha nem Samsung lett volna hanem bármi más márka akkor nem 2 nap, hanem fél óra lett volna :-)


Mindegy. A gomb jó lett már? Vagy kicserélték a gépet? Hol vetted amúgy?

2011. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Bocs most kell röhögnöm hihihi kuc kucc


2 nap kínlódás után


mi volt a 2 nap kínlódás?


kiírta a win7 hogy nincsenek merevlemezek ??


ha igen akkor kb 2 perc és megoldom!!!!


ugyan is a telepítő lemez nem tudta azonositani az IDE vagy SATA vezérlőt ezért írja ki a telepítő hogy

NINCSENEK VAGY NEM TALÁLHATÓ MEREVLEMEZ!!

2011. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

MONDTAM hogy del

:)

2011. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Elvittem márkaszervizhez, azt mondták 3-4 nap. Igazából már körömmel nekiestem volna, annak a nyomorék e gombnak, de féltem, hogy eltöröm, és akkor bukom a garanciát.


Azért tartott 2 napig, mert elvitte péntek este, akkor nem nyúlt hozzá, szombaton ötféle windowsal kínlódott, majd kért egyet a microsofttól, ami samsungbarát kiadású, és mivel megígérte, hogy tesz rá nekem minden egyéb programot is, csak vasárnap hozta végül. De most frissítésekkel együtt megy, és eredetinek érzi magát. :D

2011. dec. 6. 19:22
 35/39 A kérdező kommentje:

[link]

Innen rendeltem.


Utolsónak, nem azért kínlódtunk, van egy chip minden samsungban, ami kilövi a hamis aktivátorokat, és így igen körülményes felrakni. De röhögj csak, megnézem, hogy te hogy oldod ezt meg 2 perc alatt. :D

2011. dec. 6. 19:25
 36/39 anonim ***** válasza:

És neked itt mit ír ki (a feketével bekarikázott résznél?) Egyáltalán ott van neked az a rész?


Lásd (kép itt): [link]

2011. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

:)

most van is laposod meg nincs is


Volt rajt feltelepítve OP rendszer?

2011. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Ugyanazt mint neked, hogy a win7 aktiválva van, csak másik termékazonosító számmal.


Igen van rajta op rendszer, win7.

Vissza is kaptam a szervizből, gyorsabbak voltak, mint ígérték, azt mondta 4 nap, de már el is hozhattam. Mondjuk egy e gomb megjavítása gondolom nem tarthat tovább öt percnél, tehát ahhoz képest a 2 nap is elég sok, de legalább VÉÉÉGRE megvan, és nem kell többet b.aszkodni vele...

2011. dec. 8. 18:28
 39/39 anonim ***** válasza:
Akkor neked más technikávával lőtték ki a védelmet, amiatt lehetett az, hogy olyan sok időbe telt, nekem meg csak 2 órába. Nekem ugyanis a Samsungnál az "Aktiválva van" rész nem volt látható.
2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!