Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni két laptop...

Nem tudok dönteni két laptop között, szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


és


[link]


Sulihoz gondoltam, filmek ilyesmi, napi sok órás nyúzásra. Ismerőseim ezeket ajánlották. Szerintetek?


2011. nov. 24. 22:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

"Az, hogy a tiéd tönkrement sajnálatos, de van ilyen."


Nem csak a Samsung laptopom volt rossz. Közvetlenül előtte volt egy Galaxy Tab táblagépem is és az is förtelmes volt. Sőt, mondok még valamit. Van egy Samsung porszívóm és az is bedobja a törölközőt idő nap előtt mert túlmelegszik pedig nemrég járt le a garancia róla. Szóval ennyit a Samsungról. Borzalmas márka.


"Az meg, hogy neked nem sikerült felrakni a win7et, és nincsenek barátaid, akik megcsinálják"


De van ilyen ismerősöm és meg is csinálta pár ezer Ft-ért, de minden egyéb márkát (pl. a jelenlegi Asus-t is) magam is meg tudom csinálni 0 azaz nulla Ft kiadással, akkor minek adnék ki több ezrest másnak amikor magam is el tudom jóesetben végezni? Inkább elköltöm azt a pénzt másra. Másrészt: ha újra kell telepíteni bármilyen okból a Windowst akkor megint mehetsz haverok után szivességért könyörögni meg alkalmazkodni hogy ki mikor ér rá telepítgetni...túl bonyolult ez, hogy a Samsung így kiba**ik az emberekkel szándékosan, amíg a többi pc gyártó nem.


De mégegyszer mondom: Váljék egészségedre!

2011. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, hogy az RV508-as Samsungom gyári hibás volt és így 72 órán belül visszavittem a boltba és ugyanazért az árárt egy Asus-t hoztam el helyette. Mert ez 1000x jobb gép.
2011. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Jó, akkor a Samsung fos, és az Asus az isten... Most jobban érzed magad? :D (Épp most ment el tőlem barátnőm, aki szidta mint a bokrot az asus laptopát, hogy haldoklik az aksija, a dvd lejátszó, és némely gomb, pedig nincs is még két éves.)

Én nem tudok telepíteni, még egy zsíreredeti oprendszert se tudnék felrakni, én e.talán nem értek hozzá, szóval nekem akkor is másokhoz kéne rohangálnom vele, ha nem lenne ilyen biztonsági vacka. Az én szemszögömből édesmindegy.

És direkt azt mondtam hogy barát csinálja meg, ugyanis az én barátaim nem kérnek tőlem ezért pénzt, ahogy fordított esetben a BARÁTAIMTÓL én se kérnék pénzt, ha értenék valamihez, amikhez ő nem.


Különben gondolhatod, hogy valszeg a samsung kap azért pénzt a microsofttól, hogy rárakjon egy ilyen védelmi izét, és ezért csinálják.

2011. nov. 30. 18:44
 24/39 anonim ***** válasza:
Mindegy. Én csalódtam a Samsungban és ezen senki és semmi nem változtat. Számomra ez a "márka" végérvényesen elásta magát jó mélyen.
2011. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Téma lezárásaként (részemről) még annyit, hogy reméljük te (kérdező) szerencsés leszel és nem lesz sem gyári hibás a Samsungod sem pedig más baja nem. De a víruskeresőt folyamatosan frissítsd (ha ennyiben legalább rám hallgatsz) mert ha a barátod fel tudja izzadni rá a Windows 7-et, az automatikus frissítéseket KI KELL KAPCSOLNI. Tehát nem kap a Windows a Microsoft-tól (a Service Pack 1 után) további frissítéseket.


És: használd egészséggel!

2011. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

"De a víruskeresőt folyamatosan frissítsd (ha ennyiben legalább rám hallgatsz) mert ha a barátod fel tudja izzadni rá a Windows 7-et, az automatikus frissítéseket KI KELL KAPCSOLNI. Tehát nem kap a Windows a Microsoft-tól (a Service Pack 1 után) további frissítéseket."


Miért? Bocs, hogy megint, de ezt nem értem. :D

2011. dec. 1. 09:21
 27/39 anonim ***** válasza:
Mert a hackelés miatt KI KELL KAPCSOLNI a Windows automatikus frissítéseit és ezáltal a géped sebezhetőbbé válik. De erről részletesen tájékoztat majd az a szakértő jóbarátod aki képes feltenni a Samsungodra a Windows 7-et. :-)
2011. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Jaja, már értem, közben rákérdeztem, azt mondta olyat rak rá, ami müxik frissítéssel együtt is, már megoldotta más samsungon is. Én optimista vagyok, mást úgyse tudok tenni. :D Max. nem megy neki. Majd meglátjuk. Elvileg ma viszi el.

Majd megírom, mi lett vele, ha érdekel... :D

Azért köszi minden infót! :)

2011. dec. 1. 12:17
 29/39 anonim ***** válasza:
Rendben, írd meg. Amúgy szivesen :-)
2011. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

:D XD

Na f.aszom... hát a win7 szerény 2 napos kínlódás árán felment rá. Minden f.asza, videókártya, stb. EGYEDÜL a b.uzi e betű ragad. Marha f.asza, hogy egy kva billentyű miatt mehetek vissza vele... Amúgy nagyon klassz a gép. Remélem csak vmi kosz ragadt alá... -.-

2011. dec. 4. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!