Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni két laptop...

Nem tudok dönteni két laptop között, szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


és


[link]


Sulihoz gondoltam, filmek ilyesmi, napi sok órás nyúzásra. Ismerőseim ezeket ajánlották. Szerintetek?


2011. nov. 24. 22:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen a SAMSUNG-ot ajánlanám és ha azt veszed meg akkor csak is 64 bit-es oprendszert tegyél fel! :)


Sokkal több mindent tud ez a gép mint a DELL... :)

2011. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Igen, de a dell-re 3 év a gari, és az többen ajánlották, hogy elvileg strapabíróbb.

Vagy van konkrét tapasztalatod samsunggal?

2011. nov. 24. 23:54
 3/39 anonim ***** válasza:
igen, nekem is az van és sokkal megbízhatóbb a garanciája mint a DELL-nek... előtte nekem is dell volt és sajnos ami garanciális volt nem akarták abban megjavítani. váltottam SAMSUNG-ra és tökéletesen meg vagyok elégedve vele, sokkal jobb az akksija is.
2011. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hát kösz :)
2011. nov. 25. 00:08
 5/39 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit! remélem tudtam segíteni! :)


jahh és ha SAMSUNG-ot veszed, akkor az oldalukon regizz és még +1 vagy +3 hónapot kapsz garit ajándékba. Tudom nem sok, de kitudja... :)

2011. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáfűzném, hogy a Samsungra elég megizzasztó tört operációs rendszert felrakni. Van egy kis védelem ellene. :)
2011. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

"van konkrét tapasztalatod samsunggal?"


Nekem van. Ilyen laptopot vettem 2 hete. Mivel ezen nincs Windows, így meg kell venned az eredetit 25-ért vagy meg kell hackeltetned mert simán nem fog rámenni a tört változat. Baromira megszenvedtem vele és a végén jópár ezresért csinálták meg. A Samsungba ugyanis gyári védelem van az aktivátor ellen. Amikor kész lett, akkor meg kiderült, hogy vihetem vissza mert a videókártyája rossz volt. Inkább Asus-t vettem helyette és sokkal jobb is. De afentiek közül a Dell a jobb választás.

2011. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
SAMSUNG
2011. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Asus vagy Dell. A Samsungot felejtsDELL! Még rímel is. Üdvözlettel: Petőfi Sándor
2011. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Szia


DELL :)

2011. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!