Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb laptop és miért?...

Melyik jobb laptop és miért? ASUS K52F-EX573D vagy ASUS X52F-SX064D. Nem tudok dönteni. Nem játékra kellene, csak internet meg ilyesmire.

Figyelt kérdés

itt meg tudod nézni:


ASUS K52F-EX573D: [link]


ASUS X52F-SX064D: [link]


2011. jan. 16. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem játékra kell én kapásból az elsőt választanám!
2011. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen az i3 procis.. a chipkészlet ugyanaz, -1Gb ram van, ami ha nem játszol meg sem fog érződni
2011. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyébként itt kikeresheted melyik proci kb hol helyezkedik el a toplistában, az i3-as 2. notié jóval előbb van, majd' 40 hellyel...

[link]

2011. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valaki megmagyarázná nekem hogy miért kell a jobb processzort választani 20 ezer forinttal több pénzért ha internetezik vele "meg ilyesmi"?


Mihez kellene neki jobb proci? Semmihez!

2011. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hy ! Én a helyedben vennék egy tök alap gépet sima procival, vagy max dual meg 1 giga ram oszt csá ! Csak mert az enyém se dual procis, 1 giga ram van benne és nem lassab egy dual procis 2 giga ramos gépnél ha netezek.
2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!