Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leszokni...

Hogyan lehetne leszokni aszámítógpről?

Figyelt kérdés

nagyon sokat ülök előtte..(5-6 órát) és tanuló vagyok..de egyszerűen nem tudom megállni h ne nézzem meg a FaceBook-ot..vagy ilyesmit..

mit kéne tennem h ne legyen már benne m ez a gépezési, kockulás "ösztön"??


2011. okt. 9. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj, hogy nem alkoholista vagy drogos vagy.

Kockának lenni jó.

2011. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Keress élő barátokat.
2011. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Barát/barátnő elég időigényes dolog lehet, az egy megoldás.


Facebookot töröld le, tök felesleges és mint látod időpocsékoló dolog.


Keress vmi hobbit, olvasás, makettezés, horgászás, haverok, vagy csak járj el sétálni. Vagy csinálhatsz kisebb melókat otthon vagy valahol.


Vagy szerezz be háziállatokat, családi háznál lehet akár csirke kacsa is, szedsz neki dudvát és kész (bár ez így tél közeledtével necces :D), de egy kutya pl jó lehet, örökbefogadsz egyet, és elviheted sétálni stb.


Tanulj valamit, ami érdekel, nyelvet, sulival kapcsolatos dolgot, stb, vagy sportolj, lemész kondizni 1-2 órát, vagy bicikli, futás, azt is lehet többen, esetleg járj el táncolni az is jó.


Így hirtelen ennyi.

2011. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
próbálj hasznos dolgokat csinálni a gép előtt ;D
2011. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem nem lehet teljesen, aki igazan függő, az akármibe is kezd dögunalmasnak fogja találni egy idő után.

A fokozott társasági élet (élő emberekkel) segíthet, de véglegesen nem fogsz lejönni a szerről. :)

2011. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!