Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék leszokni, hol kezdjem?

Szeretnék leszokni, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
kb 3 éve kocka vagyok , 14 éves koromban kezdtem ,de beláttam ezt nem húzhatom a végtelenségig , így szeretnék most leállni ezzel a szokásommal , de nem olyan könnyü . A baráti köröm(osztály) olyan ,hogy velük nem vagyok nagyon el , isznak , füzezne stb. Igazából egyedül meg úgy hogy csak elmegyek sétálni meg ilyenek , nem köt le nagyon ezért is kezdtem el kockulni még régen , mert végülis unatkoztam . Kérlek segítsetek !
2011. jún. 8. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

hát például szerezz egy barátnőt :)

lefoglal :D

amugy antialkoholista vagy? mert akkor pusztísd az alkoholt:D

2011. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is szoktam inni néha söröcskét meg egy kis vörös-borocskát de nem viszem túlzásba :D
2011. jún. 8. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
:)
2011. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Háziállat, ha szereted az állatokat és telik a felelős tartásra. Macska mellett például garantáltan nem lehet unatkozni otthon, ha meg sétálsz amúgy is sokat, akkor kutya. (Ez azért is jó, mert velük muszáj foglalkozni, szóval nem lesz az, hogy na jó, majd holnap.) Vagy iratkozzál könyvtárba és olvass. Tanulj valami érdekeset otthon, nyelvet, főzést, akármit. Sportolj.
2011. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem el kellene járnod AN(Anonym Nerd) gyülesekre.
2011. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress más hobbit. Én a motorozással váltottam ki a függést, és lám, barátnőm is lett, és boldog vagyok. Fél év alatt visszaszorítottam a gépet(nem mondom, hogy nem kívánom, de a játékok már nem kötnek le annyira, mint anno)
2011. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!