Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a számítógépről? Ez függőség?

Figyelt kérdés
Sokat ülök,itt a gép előtt de hogy félreértés ne legyen nem játszok csak msn-ezek meg honlapot csinálok ilyen a alap dolgok... Mostanában e-book könyveket olvasok. Szóval még tanulok is. Viszont sokat ültem itt és sokat msn-eztem.Nem tanulok eleget de ezek nagyon nagyon nagyon szeretnék változtatni!!! Lehet hogy ennek köze van a számítógéphez... Most megpróbáltam hogy egy hétvégén nem ülök ide... Csütörtök, péntek és még ma is ment de elég kínkeservesen...Egész nap unatkoztam... Aztán gondolkodni kezdtem talán azért ülök itt olyan sokat mert nem tudok mit csinálni?? Mindenesetre szenvedés volt! Nem is tudom elmondani mennyire szeretnék ezen változtatni! Ez függőség??Hogyan tudnék változtatni?
2010. márc. 13. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha honlapot készítesz és könyveket olvasol, akkor szerintem hasznos, vannak olyanok, akik csak játszanak (nekem is van egypár ilyen ismerősöm)

Mennyit ülsz számítógép előtt? Személyes véleményem szerint napi 8 óra alatt nem függőség.

Amúgy meg lehet, hogy tényleg amiatt van, hogy nem tudsz mit csinálni, keríts magadnak egy hobbit, amihez nem kell számítógép.

Ha szenvedés, hogy nem ülsz a gép elé, akkor inkább gépezz, a hétvége különben is arra van, hogy azt csinálja az ember, amit szeret.

2010. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Most kicsit megkönnyebbültem^^ Már kezdtem megijedni magamtól...

Hát igen tanulok a gépen mert nyelvkönyveket töltök le és a honlapom csinálom amivel szintén tanulok ha adatokat gyűjtök! Csak az a fránya msn :/

Tuti napi 8 óra alatt van.

Kitöltöttem egy tesztet azt írta hogy még nem függőség de oda kell figyelni. Talán igaz mert ha cask módjával ülök itt attól nem lehet baj igaz?:)

2010. márc. 13. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de olyan pályát kéne választani (olyanra tanulni) ami számítógéphez kötődik, webfejlesztő, rendszergazda, programozó... - ilyenekbe előnybe leszel.
2010. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És szerintem nem lehet belőle baj, vannak akik sokkal többet számítógépeznek, és akkor is csak játszanak rajta (az egyik osztálytársam minimum napi 8 óra szerepjátékokkal játszik).
2010. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is ilyen van, csak én mást csinálok a gépen, mint te
2012. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2016. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!