Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem akar kikapcsolni mit tegyek?

Nem akar kikapcsolni mit tegyek?

Figyelt kérdés
kikapcsoláskor a NUM LOCK nem akar kikapcsolni állandóan világít, már idegesít mert csak úgy kapcsol ki ha megnyomom de úgy nem mehetek el gyorsan mert mindig meg kell várni, azóta ilyen mióta lekódoltam a géped és valaki felakart jönni de nem tudott és láttam hogy világít, de már nincs levédve. Am lesz valami ha világítani fog több napig is? de mit tegyek hogy ne világítson?
2011. júl. 20. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Nem lesz semmi baja ne aggódj :DDD azé van. Kikapcsolni hát nemtudom én ha megnyomom a num lockot akkor nem világít és ha ezután kapcsolom ki a gépet akkor nem szokott világítani.
2011. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is tapasztaltam ! nem jol kapcsolod ki ! 1. van az a gomb amivel bekapcsolod , nem ugy kell lekapcsolni ,hogy megegyszer megnyomod es tartod ,mert akkor az az ego ugy marad ( ha megnyomod bekapcsol megint a gep) 2. ugy kell lekapcsolni , hogy start -> shut down vagy : Ctrl + ESC -> u -> u
2011. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

start -> shut down vagy : Ctrl + ESC -> u -> u



mit jelent? start és azon belül mi? vagy mást jelent?

2011. júl. 20. 22:42
 4/5 A kérdező kommentje:

már jó

kikapcsoltam a gépet, kihúztam a billentyűzetet a gépből majd vissza

2011. júl. 20. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
menj be a boisba és tiltsd le az Onboard H/W 1394-disable.
2011. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!