Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akar kikapcsolni a...

Miért nem akar kikapcsolni a laptopom?

Figyelt kérdés

A napokban vettem egy vadonat új Acer laptopot (a legtöbb fórumon ezt ajánlották és egy ismerősöm is nagyon dícsérte), azonban nem először fordult már elő, hogy kijelentkezés után \'A windows leáll..." felirattal a képen nem hajlandó végül kikapcsolni a gép. Ilyenkor kénytelen vagyok a főkapcsoló gombbal leállítani. Az előző (Dell) laptopommal is előfordult ilyesmi, de ráfogtam arra, hogy eleve használtan vettem.

Szóval van valami tanácsotok arra, hogy mit ne csináljak, hogy ez legközelebb ne forduljon elő? Válaszokat előre is köszönöm!


2009. jún. 27. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ismerőseim körében is akinek Acer laptopja volt nem 1x jártak így... Nem tudom miért,de szerintem azok nem valami jó laptopok.

Nekem HP van,és szerintem ez is a legjobb,sokak szerint is.

És mivel nem tudom miért csinálják ezt így azt tudom mondani hogy szarakszik..

2009. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben frissíteném a drivereket. Ha nem segít, akkor win újrainstall. Ha ez sem, akkor futás vissza garancialevéllel a kezedben oda ahol vetted.


Off: Nincs semmi baj az Acer laptopokkal.

2009. jún. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
XP vagy Vista? mert XPnél régebben megtaláltam ezt a beállitást..mármint hogy ne kapcsoljon ki a gép..sajna már nem emléxem pontosan hol, de valahol az energiagazdalkodason belül azt hiszem..lehet azt állitottad el..
2009. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Energia gazdálkodásoknál nekem nincs semmi olyasmi amiért ne lehetne kikapcsolni egy laptopot..Lehet driver gubanc de ez sajna igaz hogy Acer lap topok nem a legjobbak..
2009. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!