Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akar kikapcsolni a...

Miért nem akar kikapcsolni a gépem kikapcsoláskor?

Figyelt kérdés
van amikor kikapcsol,viszont van,hogy nem akaródzik neki,és nem reagál...nem lehet kikapcsolni,csak ha hosszan nyomom a bekapcsolás gombot,tudom,h. nem tesz jót neki :S ..mással nem tudom
2009. okt. 10. 21:53
 1/8 anonim válasza:
0%
start menu kikapcsolas....es nem kijelentkezes nem ujra inditas hanem most jon a poen KIKAPCSOLAS!!!!!!!
2009. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem mondod komolyan,h. ennyire HÜLYE VAGY? nem hiszem el O____O " ÚRISTEN


szerinted én miért írtam ezt a hülye kérdést? ahogy látod azért MERT NEM KAPCSOL KI A GÉPEM!!!

2009. okt. 10. 22:25
 3/8 A kérdező kommentje:

elmagyarázom az ilyen idiótáknak is -.-


rámegyek,h. kikapcsolás ( MINT MÁSKOR! ) és NEM kapcsol ki a gépem mostanában


feldühít ez a sok hülye ember...azt hiszik mindenki hülye -.-:@

2009. okt. 10. 22:26
 4/8 A kérdező kommentje:

szted mire írtam,h. nem reagál? -.-

hát a "kikapcsolás" gombra

2009. okt. 10. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Régi gépem csinálta ezt, aztán ha kihúztam a konnektorból, akkor újrainditásnál kékben CHKDSK lemezellenőrzést tartott, indexeket javította. Aztán már alig indult, a végén kimúlt a vinyó. Volt benne egy trójai, de nem ez volt a fő gond, hanem az öreg vinyó. Ha régi a géped, ez is lehet a baja.
2009. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Startmenü-vezérlőpult-energiagazdálkodás-speciális energiagazdálkodás engedélyezése.

Esetleg belenézhetnél a biosba, power managment, nincs e valami letiltva.


Az is előfordulhat, hogy egy hibás leállást követőe sérült valami a winyón. Futtasd le a scandiscet.

2009. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neem.nem öreg... minden új rajta.legalábbis a gép az
2009. okt. 11. 00:32
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.megnézem :S
2009. okt. 11. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!