Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kikapcsolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kikapcsolni az agyam hogy oda tudjak menni egy lányhoz akár az utcán?

Figyelt kérdés

17/F


Nagyon sokat gondolkozom, egyszerűen képtelen vagyok kikapcsolni az agyam mikor arról lenne szó hogy odamenjek egy lányhoz és beszélgessek vele.

Picit önbizalom hiányos is vagyok pedig sokan mondják hogy jóképű vagyok.

Más témában nem gondolkozom ennyit.

extrém sportokat űzök, zenélek, régen táncoltam szóval voltam kint a színpadon is marha sok ember előtt és akkor csak egy kis egészséges izgulás volt bennem és ki tudtam kapcsolni az agyam.

Nem vagyok az a kimondott menő gyerek a suliban.Nem cigizek.

Mindig arról gondolkodom hogy a lány majd biztos kiröhög, nem lesz téma amiről beszéljünk, visszautasít és hülyének néz életem végéig stb...

Állítólag egy normális vicces fiú vagyok de mikor egy csinos lány társaságában kéne ugyanezt produkálni akkor mintha minden kimenne a fejemből és egy normális témát nem tudok előhozni.

Azt sem tudom hogy mondjuk az utcán hogy kéne odamenni egy lányhoz.Vagy hogy hogy kéne odamenni egy olyan lányhoz aki előtte nézett engem.Mit kéne mondani neki...


Egyébként meg barátkozós típus vagyok.Akin látszik hogy úgymond "alattam van" azzal simán leállok beszélgetni.De akin látom hogy jobb,szebb nálam azzal már nem olyan simán és felhőtlenül tudok beszélgetni.


2011. ápr. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Xanax - Frontin, esetleg alkohol. Azok oldják a gátlásokat.
2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem erre gondoltam. :D

ezzel én is tisztában vagyok.

2011. ápr. 9. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát először is ne az agyad kapcsold ki, hanem a gátlásaidat. Félsz az illetőtől. Félsz, hogy nagyobb a hatalma, mint neked, csak azért, mert "szép". Ugyan már, lehet, hogy egy senki igazából. Szóval menj oda hozzá, csinálj úgy, mint ha felette állnál, felsőbbrendű lennél (nem úgy értem, hogy nézd le őt), hanem hogy te irányítsd a beszélgetés fonalát, lássa, hogy határozott vagy, és nem inogsz meg 1-2 negatív reflektálástól. Amúgy tényleg, alkohol segít, de ha spontán akarsz az utcán leszólítani valakit, akkor ugye nem tud segíteni. Az egész félelem abból származik, hogy félsz a visszautasítástól, amely visszautasítás azt jelképezi, hogy "hatalma van feletted". Na most lehet, hogy tényleg visszautasít, de kezelned kell ezt a helyzetet, mégpedig úgy, hogy azt mondod magadban, hogy "pff, leszarom az egészet". Ha nem, hát nem, hülye, nem tudja miről maradt le. Ha rosszul érzed magad a visszautasítás után, az csak egy visszacsatolás lesz a félelmed számára, amely a legközelebbi alkalomnál meggátol abban, hogy egyáltalán szóba állj valakivel.

A lényeg, hogy legyél vicces (ne rajtad röhögjön, hanem azon, amit mondasz), legyél intelligens, eredeti, add önmagad. Találj ki valami indokot, amivel megszólíthatod (pl látom olvasol, segíthetek a tanulásban? vagy pl. tök jó a cipőd, passzol a ruhádhoz...stb.) Ugyanakkor ne legyél papucs sem, mert azt nem szeretik.

Mindezt úgy írtam, hogy én magam sem tudok olyan könnyen odamenni valakihez, mert elhatalmasodnak rajtam a gátlásaim, illetve a fent említett félelem...

Na sok sikert!

2011. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és majd próbáld ki azt is, hogy konkrétan megkérdezed tőle, hogy Elhívhatnálak egy randevúra ma este? Általában ilyenkor (ha megfelelő lányhoz mész oda) megnő a pulzusuk kb 10-20-szal, vagy még többel, és tátva marad a szájuk. Ha barátjuk van, akkor viszont csak annyit mondanak, hogy nem, sorry. Urban legend, hogy 10-ből 1 lány biztos igent mond. Mert hát miért ne, ha jól nézel ki, és épp nincs senkijük, nem szerelmesek, akkor belemennek, mert ők is vágynak egy társra. A feladat éppen az, hogy olyan lányokat keress, akik egyedülállók, és tuti nem szerelmesek. Ha 10 ilyet megkérdezel, akkor legalább 5 azt mondja, hogy oké, este randi:)
2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint te, csak 2 évvel idősebb. :(:(
2011. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz elhívni lányokat, hiszen gyengébbek nálad, nem károsodhatsz testileg
2011. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Keress rá Mex oldalára, sokat segíthet neked. Én se rég kezdtem el ezt az egészet. A legnagyobb segítség viszont, ha van egy társad(winged), akivel közösen csajozol. Én is gátlásos vagyok, de így jobban megy, meg ha már pár emberhez odamentél egyre jobban megtanulod kezelni a félelmet, amit érzel.


17/F

2011. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!