Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem akar kikapcsolni a...

Miért nem akar kikapcsolni a gépem?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdte el csinálni, hogy nem kapcsol ki, hiába nyomom a kikapcsolásra rányomom, ki is írja, hogy a windows leáll, de mikor éppen kikapcsolná, akkor inkább újraindúl, mintha az újraindításra nyomtam volna? Még nem telepítettem újra mert sok az adat, azon kívül mást mit lehet csinálni?

Szoftverhiba lehetséges?


2011. febr. 23. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez pedig megérett az újratelepítésre
2011. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy az vagy alaplap, jártam már úgy hogy a ház gombja volt a gáz
2011. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a gomb az jó, mert én is kipróbáltam, hogy lehúztam a gombot az alaplapról és úgyiscsak újraindúlt!

Szóval akkor "csak" újra kell telepíteni hát jó!

2011. febr. 23. 12:06
 4/5 lambo96 ***** válasza:

:D Nekem ugyanilyen volt egyszer.

Újratelepítés segített.

De azért ez vicces mert amikor nem kapcsol be a gép akkor az a baj, amikor nem kapcsol ki akkor meg az :D

2011. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, csak nálunk meg már volt régebben egy villám és én meg már azt hittem, hogy most adta fel az alaplapom!
2011. febr. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!