Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassan nem látom értelmét a...

Lassan nem látom értelmét a játékos pc-nek más is van vele így?

Figyelt kérdés
Pont számolgatom,hogy a pár éves PC-m az pont olyan eladáskor mint mikor egy autó gazdasági totálkárosra törik.Beletoltam egy nagy adag pénzt de már töredékét sem éri.Elgondolkodtam,hogy ilyen áron akarok e játszani a jövőben.

júl. 8. 01:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

29/


Vegye meg a fene a játékokat én letorrentezem.Mivel nem tartom meg vagy van,hogy kipróbálom és nem tetszik mert sokszor nem tudja a játék azt a tartalmat amit előre elhintenek róla.

júl. 9. 14:38
 32/34 anonim ***** válasza:
És büszke is rá, hogy lopja a szoftvert. Gratulálok.
júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
oké, és?
júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

32/


Én nem büszkélkedtem de ez nem lopás a lopás az mikor valamit tiltanak de ahogy elnézem a torrentek nincsenek betiltva.Viszont mások úgy is megveszik helyettem én viszont ha nem játszom végig a játékot mert nem jön be akkor minek venném meg.Bár gondolom te olyan szent vagy mindent is megveszel meg online sem nézel filmet meg ilyesmik 🙂

júl. 10. 23:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!