Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassan nem látom értelmét a...

Lassan nem látom értelmét a játékos pc-nek más is van vele így?

Figyelt kérdés
Pont számolgatom,hogy a pár éves PC-m az pont olyan eladáskor mint mikor egy autó gazdasági totálkárosra törik.Beletoltam egy nagy adag pénzt de már töredékét sem éri.Elgondolkodtam,hogy ilyen áron akarok e játszani a jövőben.

júl. 8. 01:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű, hogy a hozzáértésed vezetett ide, és az hogy rommá van törve, az csak a te tiszteletlenséged a gépek felé.


Geforce now-al poton pénzért, de akár ingyen is játszhatsz elég jó és nagy gépigényű játékokkal, egy stabil internet kapcsolattal.

júl. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Én 5-6 éve vettem 1 millióért gépet, utána monitort, 1-2 upgradet 2-3 ezer körül. Én szeretek játszani, élvezem, nekem szerencsére a munkám, a hobbim is géphez kötött, szóval több területen kiélvezem az előnyét.


Ha te nem akarsz játszani, az a te döntésed, foglalkozz mással, fordítsd az idődet másra. Sokan ezt teszik, sőt sokaknak még számítógépük sincs otthon (beleértve a laptopot is). Telefonnal bővel elvannak kényelmesen.


Azért a GTK példa azért hülyeség, mert egy kocsi totálkárosan kuka, mehet a bontóba, de egy 5-8 éves gép még vígan használható, régi játékok elfutnak rajta.

júl. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

2/


Akinek sok lóvéja van annak könnyű magas lóról beszélni.

júl. 8. 06:58
 4/34 A kérdező kommentje:

1/


Valószínű te meg csak egy rosszindulatú ismeretlenül is ítélkező ember vagy.

júl. 8. 06:59
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
ez ilyen.... ha akarsz játszani.... időnként pénzt kell bele tolni... bár a windows @ságai miatt újabban már a linux/steam is működőképes....
júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

A technológia már csak ilyen, gyorsan változnak a dolgok. Habár most pont hogy annyira nem mint 20-30 éve, akkor 2 évente tudtál fejleszteni úgy hogy dupláztad a teljesítményt. Manapság nincs ilyen. Nekem 8 éve van meg a gépem, sokat nem költöttem rá (GTX1060 6GB van benne), akkor is tudtam játszani játékokkal 1080p-n medium-ban, és még ma is. GTK nagyon rossz hasonlat, mert egy régi gép is használható, max nem a legújabb játékokat fogod tolni 4K High-on. Volt régi gépem amiből videokártyát eladtam, és remek netezős gép lett belőle ami egyébként a mai napig üzemel.


Nyilván semmi sincs ingyen, nem egy lakást/házat veszel ami idővel többet fog érni. De ennyi erővel ha PC helyett konzolt veszel, az se fog sokat érni amikor kijön a következő generáció. Nekem egyébként is kellett PC munka miatt, az hogy kis plusz ráköltéssel játszani is tudok, csak hab a tortán.

júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, hogy a töredékét sem éri. A töredékét éri. Vagy a felét sem éri, a harmadát sem éri. Nem mindegy, hogy valaki szeret játszani, vagy csak és kizárólag a legújabb, legmagasabb gépigényű játékokkal szeret játszani. Mert ha te az utóbbi vagy, az drágább mulatság, mint amit gondolom megengedhetsz magadnak. Tehát elégedj meg a régi géppel, és azokkal, amik elfutnak rajta. Esetleg mehet bele még több memória, újabb videokártya, stb.
júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Azért végtelen lóvé nélkül is lehet játszani, egy 1080p-s gép nem a világ ma sem. Igen kell költeni a hobbira, ha csinálni akarod.
júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
4 évente kell új gépet építeni, ekkor még jó áron meg lehet szabadulni a régitől. Ha nagyon árérzékeny vagy, akkor 2 évente.
júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Minden hobbira kell pénzt költeni. Nem, nem szükséges milliós PC-t venni ahhoz, hogy játszani tudjál, egy 1080p-re alkalmas konfig monitorral tokkal-vonóval fél misiből kijön, és 4-5 évig elég is lesz, és nem csak játékra lehet használni. Vesd össze ezt mondjuk a mobiltelefonokkal, amelyeket két, maximum három év után már cserélni kell, mert nem jön rá több biztonsági frissítés (ez alól a felsőkategóriás telefonok kivételt alkotnak, azok tovább is bírhatják, de ott elég durva árak is vannak)
júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!