Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPadomat “valami” követi,...

IPadomat “valami” követi, mert irreálisan fura nevű oldalakat dob fel a kereső, egyértelműen látszik, hogy valami nincs rendben. Mit tudok tenni? Van valami program ami ezt megoldja?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2021. ápr. 21. 13:40
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Pedig pirossal karikáztam be. :) Oké, semmi baj.

Értem. De ha rákkatintok miért írja ki, hogy 403-as hiba? Nem fura ez? Na mindegy, nem tudom, el is fáradtam rendesen. Ha ez a ma, és ez a normális, az szomorú. Mindenestre ilyen fél éve még nem volt, ennyire hülye szavak (ott amiket bekarikáztam), semmi értelme, és tök fura szerintem nem normális.

2021. ápr. 21. 20:20
 42/47 A kérdező kommentje:
Kár, hogy a kínai írásost amit feldobott nem fotóztam le ... Elkezdtem gépelni valamit és alatti kínai betűk automatikusan.
2021. ápr. 21. 20:21
 43/47 anonim ***** válasza:

közben lefordította

nem iPad hiba, a google csinálja - nem hibábóból


403 hiba:

[link]

2021. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Tényleg? Pfff. Akkor elvileg normális, ha másnál is van. Egyébként azt hiszem iPhone-on nem csinálja, holnap megnézem laptopon is, kíváncsi vagyok.
2021. ápr. 21. 20:49
 45/47 A kérdező kommentje:

Kiírom, ha majd más is jár erre, hogy teljesen eltérő jelentésű szavakat tesz be egy napszemcsihez.


1. ...szükségem van kert elpazarol ...

2. ...teljes pihenés hozzá nemértés női napszemüveg ...

3. ... festés tilalom bánat uv ....

2021. ápr. 21. 20:56
 46/47 A kérdező kommentje:
És szerintem alatta a weboldal nevét sem emberi agy találta ki :D Kimondhatatlan. :D Szóval azt mondjátok ez normális?
2021. ápr. 21. 20:58
 47/47 A kérdező kommentje:
7-es. Amúgy koszi a tippet, én most a SIRI-t kikapcsoltam.
2021. ápr. 21. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!