Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPadomat “valami” követi,...

IPadomat “valami” követi, mert irreálisan fura nevű oldalakat dob fel a kereső, egyértelműen látszik, hogy valami nincs rendben. Mit tudok tenni? Van valami program ami ezt megoldja?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2021. ápr. 21. 13:40
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Közben, az iPad átír mindent (már kikapcsoltam).


Fentebb írtam: “Ma, bocs, már nem olvasok ....”, helyesen ezt akartam, hogy már nem jól olvasom ....

2021. ápr. 21. 19:44
 32/47 anonim ***** válasza:

"az iPad átír mindent (már kikapcsoltam)"

ez mit jelent?

2021. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Szövegjavítóra gondolt.
2021. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
ja értem :D
2021. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Na, 4 oldalt teleirtunk, de egyelőre a megoldás várat magára.
2021. ápr. 21. 19:53
 36/47 anonim ***** válasza:

és ez a te hibád!

úgy, hogy nem írod le pontosan mit csinálsz, nem látok semmit, hogy milyen beállítások bannak a gépeden, kb lehetetlen megoldani a problémádat.

1 képet küldtél az is semmitmondó, semi infó nincs rajta amin el lehetne indulni.

Amit elmondat problémákat az kb hadoválás

követnek, megfigyelnek, tudom.

ez nem információ


szeretnék segíteni, de nem tudok, mert nem hagyod és nem adsz meg minden információt.

2021. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
36-os, én annyira szeretnék együttműködni, hiszen nekem van szükségem segítségre, de bocsánat, én nem hadoválok, max. nem értem. Amit láttam azt küldtem, pontosan az a probléma. Akkor ezek szerinte neked az nem mond semmit. Oké, nagyon köszi az eddigi idődet. Vitázni én nem akarok.
2021. ápr. 21. 20:02
 38/47 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen infora van szükséged? Ahol írtad, hogy kapcsoljam ki a naptárat, ott nincs semmi, nem ez a probléma. Az első link, ahol feltöltöttem a képet, bekarikáztam, hogy lásd, hol a hiba. Az szerintem nem normális. Ez van jelenleg, amióta töröltem és újra telepítettem az iPadot.
2021. ápr. 21. 20:04
 39/47 anonim ***** válasza:

hoppá!!!

Elnézést kérek, nem láttam a bekarikázást, mert nekem ez az oldal tök normális.

Ezen ne akadj fent!

A fordítások működnek, hogy azt próbálják neked "eladni" hogy az az weboldal magyar.

Nem tűnt még fel a youtubeon, hogy egy külföldi csatorna által feltöltött videó cím is magyar?

Lehet azért nem, mert túl jól sikerült az automatikus fordítás.

Amikor ilyen félrefordításokat jelennek meg az nem vírus, hanem az automatikus fordítás nem tudja magyar nyelvhelyességgel lefordítani a szöveget.

2021. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Megnéztem és nekem is hasonlókat dob fel,ami kamunak tűnik,nem kell megnyitni,letölteni meg főleg nem
2021. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!