Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPadomat “valami” követi,...

IPadomat “valami” követi, mert irreálisan fura nevű oldalakat dob fel a kereső, egyértelműen látszik, hogy valami nincs rendben. Mit tudok tenni? Van valami program ami ezt megoldja?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2021. ápr. 21. 13:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Hogyérted,hogy követi valami?
2021. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Valami program szerintem, de nem értek hozzá. Pl. beütöm a keresőbe női napszemüveg, majd képek, és ott jönnek a fura dolgok a képek alatt. Pl. ezt írja egyiknél: újonnan érkező vigyázz lábakon napszemüveg (szó szerint) és alatt a link. A linkre rákkatintok és mindig a 403 forbidden írja és üres az oldal. Másik, hogy elkezdek gépelni a keresőbe valamit magyarul és alatt kínai betűk jelennek meg automatikusan. Fura. Ez azóta van, mióta valami vírust kaptam, hogy a naptár vírust kaptam, amit elvileg megoldottam, ahogyan itt a gyk.-en írták, egyszerűen töröltem azt hiszem azt a naptárat.
2021. ápr. 21. 15:38
 3/47 A kérdező kommentje:

Ilyenem volt anno, de elvileg ezt megoldottam, bár kitudja ... és azóta van. Most már kezd idegesíteni, félek, hogy ellopják az adataimat .... nem tudom én miket szoktak ilyenkor.


[link]

2021. ápr. 21. 15:43
 4/47 anonim ***** válasza:
Ez biztosan egy vírus,én újratelepítettem a chrome-ot a régi laptopon (azon ugyan ez volt) és megoldotta a problémát. Én ios-hez nem értek,de ha engedi eltávolítani,akkor szerintem töröld le és töltsd vissza,ha nem engedi ,akkor adatok törlése (ilyenkor viszont újra be kell jelentkezni és lehet a jelszavak stb. eltűnnek).Ami a legbiztonságosabb lenne ,ha gyárira visszállítod az egészet és lemented az adataid még előtte.
2021. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Sejtettem, egy normális oldalt nem ad ki szinte soha, legtöbb ilyen fura. Hát megőrülök. Remélem jön ide valaki aki segít, hogy mit kell csinálni ilyenkor, de most megpróbálom visszaállítani gyári állapotba, hátha sikerül. Köszi szépen.
2021. ápr. 21. 17:26
 6/47 A kérdező kommentje:
Ahh, nem tudom, van egy csomó lehetőség az alaphelyzetbe állításhoz. Jelszó, képek, nem érdekel ha elvesznek, de a letöltéseket meg kellene tartani.
2021. ápr. 21. 17:30
 7/47 anonim ***** válasza:

google fiókkal is be vagy jelentkezve?


szerintem ezek a keresési előzményeid alapján feldobott ötletek amiket vagy a google, vagy Siri ajánl fel.

Te magad csinálod ezt magaddal! :D

Ahányszoer rákattintasz annyirszor regisztrálja, hogy hoppá ezt a felhasználót érdekli ez és akkor majd jól felajánlom neki ezt a linket, hirdetést 1-2 óra múlva megint.

A facebook dettó. Ahova elküldöm az önéletrajzomat, utána hetekig csak annál a cégnél dolgozókat ad ismerősnek ajánlásban.

Figyelik mit csinálsz és igyekeznek hasonló tartalmakat javasolni.


Hiába állítod vissza az iPadet, mert ezek a dolgok a fiókodhoz tartoznak. Ha egy másik iPadra, vagy gépre bejelentkezel ott is megjelennének.

Próbáld ki: Írj egy mail a gmailben egyik haverodnak, hogy mennyire imádod a XY márka Z termékét. Tuti hogy kapnsz majd róla hirdetéseket napokig! :D

2021. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, az oldalak háttere mindig szürkés,és színessel vannak a sorok betüszínei?
2021. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

#7 neeemhiszem,tuti vírus, a laptopon nagyon hasnló jelenség volt,valamelyik húgom rakhatta rá,be volt állítva egy másik kezdőoldal,hogy dobjon be amikor megnyitod a böngészőt és állandóan hírdetéseket dobált fel,meg hibás oldalakat bármire kerestél rá.Ha nem értesz hozzá,a legegyszerűbb ha újratelepíted,ezért írtam tegye azt.

Ios-hez nem értek ,de van egy olyan érzésem hogy ehhez hasonló: [link]

Itt leírják pontosan mit kell tennie a Kérdezőnek,nem kell gyáriba rakni az eszközt

2021. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
7-és. Köszi. Valószínű. Hát szétrobbanok. Most le mentettem minden iCloudba, töröltem mindent, majd vissza és ugyanaz. Megint beütöttem, hogy “női napszeműveg”, és megint a képek, majd ott virít ajak ezek a hûlye oldalak ... ilyenek, hogy “festés tilalom, bánat”, majd rák Kati tök és 403 forbidden, de egy másik meg elvitt egy eléggé gyanús oldalra. Én elhiszem, hogy valamilyen algoritmus alapján követik a szokásainkat, hogy majd ajánljanak termékeket, vagy bármit, de ez nem ami nálam van szerintem nem normális.
2021. ápr. 21. 18:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!