Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van javaslatotok jó gamer...

Van javaslatotok jó gamer laptopra? (2019-ben)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2k19 van, es úgy érzem kicsit korlátoz, hogy csak egy elég jó gamer pc-m van otthon. 2012 óta nem volt laptopom, akkoriban még bután néztek rám a boltokban, mikor gamer laptopot akartam, ma meg tele az euronics stb. gamernek nevezett asus, predator, legio meg fene tudja milyen márkákkal. Lehet hogy adott esetben a pc-mtől meg is válnék. 200-500 ezer forintos keret között szeretnék olyan gamer laptopot találni, lehetőleg Windows alapút, amellyel a játékok jol elfutnak. Ezalatt gondolok a csgotol kezdve a gta5-on at mindenre ami nem VR, mert a pc-m is ennyit tud jelenleg. Persze ha a VR-t is birja az sem baj, a lenyeg hogy azon kivul, azert egy 3-5 evig legyen aktualis a hasznalatra, érje meg az árát. Nézegettem azert a MacBookokat is, de mivel nem szeretem az iOS-t inkabb a Windowsnal maradnek. Ha van elfogadok javaslatot még külső tarhelyre is hozzá, mivel ha jo is a laptop prociban, vidikartyaban, magban, ramban, azert a tarolo kapacitasa veges, es akkor inkabb hordoznek magammal egy nem tul meretes kulso vinyot par terrabajttal (2 nel tobbel lehetoleg).

Szoval...ötletek? 😁

Előre is koszi :)



2019. aug. 9. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem megfelel a cèljaidra :D

2019. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Asus predator
2019. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen :)
2019. aug. 12. 08:06
 4/5 RaverLatabár válasza:
Most vettem meg a legújabb HP Omen 17 est , 1550€ 17" 144Hz,1660Ti,9750H,16GB Ram,512 SSD, nagyon jó gèp , hűtèse eszmèletlenül jó ès nem hangos game közben..GPU 75°C volt eddig a max amit láttam , CPU 85°C körül max , max Fan t ha bekapcsolod akkor hangosabb de viszont 1-2 perc alatt lehűti 60°C ra a CPU t...premium nagyon a kidolgozása is billentyűzet minden. HOS , LOL , DOTA , CS GO nyomok rajta , persze mindent ULTRA n ès meg sem èrzi a gèp kb ... szerintem a HP nagyon odatett most magáèrt a legujabb Genben , èrdemes beruhàzni rá!
2019. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huha :D szép az ára! De jól hangzik amúgy :) Köszi a tippet.

Szívesen fogadok még ilyeneket!

2019. aug. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!