Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leveleket lemente...

Hogyan lehet leveleket lementeni (sokat egyszerre) a laptopra citromailben (mert betelik a kvótám). Van valami IMAP beállítás. Az megoldás lehet (és hogyan)?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepítesz MS outlookot vagy hasonlót amire letöltöd a leveleket a szerverről a gépedre.
2019. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! És, továbbra is el tudom érni a szerveren levő (pl. új) leveleket bármelyik gépen, nem csak azon, amire letöltöttem (a régieket)?
2019. jún. 19. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Az IMAP a levelezőkiszolgálón (citromail.hu) levő leveleket a levelezőkliens (Thunderbird, Outlook) általi letöltésére (és feltöltésére is alkalmas) szolgáló protokoll.

A letöltés hatására a levelezőszerveren levő levelek nem törlődnek.


Vannak olyan célszoftverek - mint például az IMAPSync ( [link] ) vagy az IMAPSize ( [link] ) - amelyekkel a levelek a levelezőszerveren levő könyvtárastul, mindenestül lementhetőek a helyi gépre vagy egy másik levelezőfiókba.

2019. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, majd megpróbálkozom az Általad küldöttekkel.

Egyébként, ha a letöltöt levelek a szerverről nem törlődnek, az nem baj, mert miután letöltöttem a gépemre, úgyis letörölném (letörlöm őket - akár húszasával is, mert kell a hely a szerveren, telítődéshez vagyok nagyon közel. Ma már valakinek a levelét vissza is küldte a rendszer, mondván, betelt a fiókom :( :( :(

2019. jún. 19. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy vagy több google fiókot és átküldöd az összes levelet.
2021. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 - nagyon köszi...de a köv. kérdés a hogyan(?).....Nem vagyok fiatal, és nekem sokminden (ami digitális világ) döccenősen megy (persze, nem minden).
2021. nov. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!