Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer PCről váltás laptopra?

Gamer PCről váltás laptopra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám a következő lenne . Jelenleg van otthon egy saját magam által összerakott gamer pc. Viszont mostanában nem játszok csak alacsony gép igényű játékokkal . Én Komárom Esztergom megyei vagyok , a bnőm Pest megyei és sokat kell a gépemet vinni jonra balra ezmiatt . Gondolkodtam egy laptopra váltáson viszont nagyon félek attól hogy csalódás lenne a dolog és megbánnám hogy eladtam a pcmet. Félek olyantól hogy a laptop meghibásodik, kuka lesz, felmelegszik stbstb. Szerintetek a jelenlegi kb 200.000ftos pcről megérne váltani egy max 250.000ftos laptopra amin azért fut is 1-2 játék ?
2019. jún. 10. 12:21
 1/5 Derwer ***** válasza:

A 200k vs 250k összehasonlítás semmit se ér.

Lehet drágán választasz majd most, vagy választottál anno, no és mégis mikori a jelenlegi gép. Pontos specifikáció esetén lehet mondani valamit. (no meg élda játékok megmelítésével)


De amúgy jó eséllyle szignifikáns visszalépés lesz. Egy gamer laptop amúgy sem 250k. Hanem mondjuk 350-550k.

2019. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az az 1-2 játék.


Viszont a melegedési gondokkal és meghibásodással kapcsolatos aggodalmak megalapozottak. A laptopokat egyre kisebb házakba passzírozzák, egyre rosszabbul szellőznek, és eleve nem tervezik időtállónak.


Ha pedig egy játékra alkalmas laptopról van szó, akkor ott bejátszik a valódi 4 magos proci és egy tisztességes GPU is, ami jobban fűt.


Úgy komolyabb utánanézés nélkül erre már merném mondani, hogy talán hozza az elvárható teljesítményt, de ki tudja, hogy válnak be hosszabb távon, plusz ~75 ezerrel túllépik a keretet:

[link]

[link]

2019. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont a rabló ipont kellett belinkelni :-D Köszönjük Emese!
2019. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel ők az egyetlenek, akik képesek tisztességes keresőt kiizzadni az oldalukra, ahol normálisan működik a szűrés és nem akartam egyszer keresni egy korrekt gépet ott, aztán ugyanazt máshol, ahol jobb áron adják.


Rázza magát gatyába a többi webshop és onnan fogok linkelni. 2019 van, alap lenne már, hogy ha keresek egy bizonyos tulajdonságokkal rendelkező terméket, akkor ne kelljen a komplett termékpalettát végignéznem, hanem rászűrhessek a tulajdonságokra és a keresőmotor ne hagyja ki a nekem megfelelő termékek felét, mert a webshop bäszott normálisan kitölteni a termékadatlapot.

2019. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelenlegi konfigom:

Coolermaister gépház

ASRock B250M Performance alaplap

2x8 gb DDR4-es memória 2400mhz

nVIDIA GeForce GTX 1060 6GB videókártya

Samsung SSD 860 EVO 500GB

WDC WD10EZEX-21WN4A0 1TB HDD

QuadCore Intel Core i5-7500, 3600 mhz



Amikkel játszom : hots, rome total war 2.. kb ilyen játékokra gondoltam .

2019. jún. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!