Pc-ről laptopra?

Figyelt kérdés

Jelenlegi konfigom:


Coolermaister gépház

ASRock B250M Performance alaplap

2x8 gb DDR4-es memória 2400mhz

nVIDIA GeForce GTX 1060 6GB videókártya

Samsung SSD 860 EVO 500GB

WDC WD10EZEX-21WN4A0 1TB HDD

QuadCore Intel Core i5-7500, 3600 mhz


Erről a konfigról gondolkodtam egy ilyen laptopra : [link]


Én alapból PC párti vagyok csak sokat ingázom mostanában Tatabánya és Budapest között a bnőm miatt és a PC-t már nagyon unom vinni mindig magammal ezért gondolkoztam egy laptopon.Attól félek, hogy a laptop hamar tönkremegy, felmelegszik stbstb és ugye nem olyan egyszerű javítani mint egy PC-t..


2019. jún. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad szokás szerint te sem. Mire lenne használva ? Mert nagyon nem mindegy hogy szövegszerkesztésre, vagy 3D grafikai tervezőprogram futtatására.
2019. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igazad van. Filmnézés, netezés és 1-2 olyan jaáték amik simán futnának rajta. Napi használatban lenne a gép.
2019. jún. 11. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el melyik fontosabb neked: a PC-d vagy a barátnőd..?
2019. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bnőm naphosszat a gép elött ül, ahogy én si képes vagyok rá. Sokat játszunk együtt online IS :D
2019. jún. 11. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Na szép kis pár mindketten a gép előtt gubbaszt :) akkor játszatok a neten együtt Te Pesten a barinőd meg othon, azt ha meg úgy döntötök hogy beszélgetni-stb is akartok akkor meg felejtsétek el a gépeket és legyetek együtt és ne vigyél gépet és a barinőd se üljön gép előtt. :)
2019. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyerekek, a kérdésre szeretnék választ kapni, ezért jöttem ide és nem párkapcsolati tanácsokért.
2019. jún. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!