Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS? Elvesztek az adataim?

SOS? Elvesztek az adataim?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy új laptopom van, dell márkájú. A telefonomról minden adatot ráraktam plusz még letöltöttem. Lényeg a lényeg minden adatom kint volt az asztalon 3 mappában. A gépem frissített és amint újraindult, elveszett az összes adatom! Hogy lehet ez? Hisz nem töröltem le semmit. Kérlek valaki mondja meg hol találom az adataim, életbevágó. A keresőben is kerestem a fájlokat, semmi. A legutóbb megnyitott fájloknak ha a mappáját akartam megnyitni nem engedte a gép azt írta a helyet törölték vagy áthelyezték. KÉrlek segítsetek.

2016. szept. 19. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Windows 7 ?


En ugy jartam ahogy mondod, bottal uthettem a nyomat egy par fajlnak. Azota se jottem ra mi tortent, pedig kerestem egy ideig a forumokon. Szerencsere csak vagy 3 file volt, es volt masolatom egy kulso tarolon.


Ugy nez ki volt egy Windows Update amelyik ezt csinalta.

2016. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az asztalra nem túl egészséges elmenteni bármit is, de ha a felhasználódat nem törölted, vagy az asztalról a cuccokat, akkor annak ott kell lennie. Esetleg áthelyezhetted valahova. Total Commander-rel próbáld meg megkeresni.
2016. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

void tool everything search

ezzel az appal mindent meg lehet keresni a gepen, ha egyaltalan meg van meg

lehet csak eldugta a windows.

2016. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Windows 10 operációs rendszer van rajta.
2016. szept. 19. 16:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem töröltem le semmit, semmilyen felhasználót. Az adataim mondom 3 mappában kint voltak az asztalon. Frissíteni akart a gépem, mert már jó pár napja írta, hogy kell így rányomtam, hogy igen.
2016. szept. 19. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
A Windows.old nevű rejtett mappában megtalálod a régi rendszert. Itt a Users\név\Desktop tárolja az asztal tartalmát.
2016. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs windows.old mappa rajta
2016. szept. 19. 23:02
 8/12 Pro Patria ***** válasza:

Próbáld meg a Recuva-t. Én évekig kergettem az elveszett adataimat, cégekhez vittem, őrizgettem a merevlemezeket, mindenhol falakba ütköztem.

A sógorom elhozta nekem ezt a programot, és mindent, 5-6 éves, százszor felülírt dolgokat is előszedett. Mindent, amit korábban mindenhol máshol végleg elveszettnek mondtak, jópár tallér legombolása után. Fizetős, de törtben is hozzá lehet jutni. Hidd el. Engem megmentett.

2016. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 :-D felülírt adatokat nem tud semmiféle szoftver visszahozni.

A rekuvának dolgozol? :-D

2016. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pro Patria ***** válasza:

Igen, nekem is ezt mondták. És hogy csak a kürt kft rendelkezik olyan technikával, hogy ilyesmit meg tudjon valósítani.

Megspóroltam 200 ezer forintot, merthogy a kürt azalatt nem köt semmilyen szerződést.

2016. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!