Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet törölni a gépről...

Hogyan lehet törölni a gépről a Spyhunter 4-et?

Figyelt kérdés
Felraktam, és most nem engedi letörölni. Ha a vezérlőpult, programok törlése-módon akarom eltávolítani, akkor megint telepíteni akarja.
2014. dec. 2. 08:02
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem is az utolsóval sikerült, sőt több felesleges programot is le tudtam törölni. Sokkal gyorsabb lett a gépem. Nagyon köszönöm!
2015. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
:)
2015. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Sajnos nekem SEMMIVEL se sikerült eddig eltávolítani. Az itt ajánlott programokkal sem, újra akarja telepíteni magát a Spyhunter 4, illetve a fizetős reklámoldalra küld. A Snapdo is itt figyel a gépemen, az is regisztráltatni akar, ha az le akarom szedni.
2015. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
köszi a segítséget a geekuninstaller nekem is bevált nagyon köszi elég bosszantóak ezek a progik na mind 1 az a lényeg hogy sikerült
2015. aug. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kamiel válasza:
Nálam a Geek free verzió látszólag tüntette csak el a SpyHunter4-et(úgy fél órára) aztán újra nyomult, úgy hogy az újabb geekes szkennelés már ki se mutatja a programok között.Valószínű velünk együtt ők is tájékozódnak az őket üldözők praktikáiról, s ha már felkerül a gépre az uninstall cucc le is van káderezve.
2015. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 fokhagymásfagyi válasza:
A "geek" nekem is törölte :) köszi!
2015. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem sehogy sem sikerül.Ez a legköcsögebb vírus amivel valaha is találkoztam:(
2015. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szemétégető válasza:
nekem van ey olyan problémám hogy nincs ikonja semmie az asztalon mappáját kitöröltem a programok eltávolitása vagy modosításánál nem tudtam...segitség
2018. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az újratelepítés, nálam ez oldotta meg a problémát.
2018. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!