Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tudom törölni azt, amit...

Ki tudom törölni azt, amit előbb facebook chatben elküldtem? De úgy, hogy nem az egész chat beszélgetés tűnjön el, hanem csak a legutóbbi kép.

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden üzenet amit elküldtél az a másik félnél egy saját példányban jelenik meg. Az, hogy te mit csinálsz a te verzióddal az nem fogja a másik fél üzeneteit módosítani, eltávolítani sem.

Onnan kezdve hogy más megkapta, az már nála marad.

2014. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Így van ahogy az első mondja de egyébként ki lehet törölni a nem egyszerre elküldött részleteket, számítógépen üenk a messages részre és ott fent a gomboknál válaszd ki azt a fület, amikor az üzenetek mellett kis rublikák jelennek meg. Amelyi riblikát bepipálod, azt a gomb lenyomásakor (talán az van rá írva hogy üzenet törlése) törli...
2014. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Nagyon örülök, ha érkezik ezen az oldalon választ, mert sajnos nem mindig történik ez meg és nagyon kell értékelni, ha valaki veszi a fáradtságot a válaszolásra. Viszont sajnos azt kell mondjam, hogy nem egészen stimmel a mondott dolog. Kitörültem az üzeneteket az "üzenetek törlése" menüpontban. Aztán megkérdeztem az ismerősömet és ő azt mondta, hogy az ő profiljában még ott vannak az üzenetek, amiket én küldtem.
2014. nov. 1. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt mondtam az első válaszban. A saját példányod módosítása és törlése nem fogja a másik félnél lévőt sem módosítani, sem törölni.
2014. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Így van, amit te törölsz le az attól még az ismerősödnél ott marad, de írtam is, hogy úgy van, ahogy az első mondja (második vagyok).
2014. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


Találtam egy újabb, egy kicsit bonyolult dolgot.


Az "elem kivizsgálásában" át lehet írni a korábbi chat szöveget.


Sajnos oldalfrissítéskor visszaáll az eredeti szöveg, nem marad meg állandóra az átszerkesztett üzenet.


https://www.youtube.com/watch?v=Ms5JBeL359Y

2014. nov. 4. 22:10
 7/8 anonim válasza:
Amit találtál, az csak látszatra írja át a dolgot. HTML-szerkesztőben az egész oldalt át lehet írni, de attól az még nem fog megváltozni. Pl. itt a gyakorikérdéseken a te kérdésedet is át tudom írni a saját Firefox böngészőmben, de attól az nálad nem fog megváltozni...
2014. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz amit írsz. Kipróbáltuk egy ismerősömmel. Mind az én, mind az ő szövegét ki tudtam törölni a saját Facebook profilomban, viszont ő a sajátjában ebből nem látott semmit :(
2014. nov. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!