Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb virusirtó?

Melyik a legjobb virusirtó?

Figyelt kérdés
Én nod32-t használok,és nem tudom,hogy jól teszem-e vagy van esetleg valami hatásosabb?
2008. júl. 11. 14:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:

Nekem volt Avast!- om is, nem volt vele semmi bajom, jól ment.Vittük a gépet szervizbe és rátettek egy újat.

ESET NOD32 Antivirus a neve és teljesen megvagyok vele elégedve.Persze van még Töredezettség mentesítőm, meg CCleaner - öm is, így a gépem tökéletesen működik.

2012. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Szerintem a Comondo
2012. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

Én Norton AntiVirus 2012-t használok. :)


Hihetetlenül jó, kezelőbarát a felülete, pofonegyszerű használni. 2-3 kattintással indítható gyors, teljes vagy egyéni rendszervizsgálat. Van egy olyan online szolgáltatása ami megmondja, hogy biztonságos-e az az oldal, amit épp megnyitnál (hasznos tinyurl-ek esetén).

( [link]


Nagyon gyanús/vírusos oldalakat blokkolja, mielőtt megnyitnád. A vírusos letöltött fájlokat azonnal törli a rendszerből.


Egy szó, mint száz, sose volt még gondom abból, hogy beengedett volna bármi kártékony fájlt. Megbízható, családommal több éve használunk Norton vírusirtót. :)

2012. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én ezekhez csak annyit fűznék hozzá hogy régebben Nod32-t használtam, addig amíg annyi vírust beengedett a gépemre míg újrakelett raknom egészen odáig ment el ez hogy az Xp telepítőbe is vírust írtam ki szval mindent kidobtam +vettem egy eredeti Kaspersky-t, nagyon megvagyok vele elégedve ,a régebbi 2010 verzióval is ,és amit most használok 2012 -es verzióval is, viszont egy hátránya az van hogy kell memória rendesen,és még egy hozzáfűzni valóm lenne valamelyk kommentben olvastam 2-3 vírusírtót egy gépre te eszednél vagy? 2-3 at és ha mind 3-nak van Heriusztikus (tuti rosszul írtam)védelme akkor úgy belassítja a gépet hogy 2030 nem áll le a Vírus keresés, azért hülyeségeket ne mondj már
2012. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Szerintem a:Microsoft Security Clint!
2012. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 bianka54 válasza:
nekem windows 7 van és má lasan fél éve nincs rajra virusirto mi lene a legjobb virusirto???
2012. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!