Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb virusirtó?

Melyik a legjobb virusirtó?

Figyelt kérdés
Én nod32-t használok,és nem tudom,hogy jól teszem-e vagy van esetleg valami hatásosabb?
2008. júl. 11. 14:20
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
legalábbis nálam így volt
2009. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
100%

Évek óta NOD 32-t használtam egészen fél évvel ezelőttig. Addig folyamatosan nyeltem be a vírusokat, írtotta is meg, nem is - ez volt inkább a jellemző. A váltást az indokolta hogy beengedett egy olyan zip fájlt, ami vírusos volt. És ez csak akkor derült ki mikor telepítettem volna fel a programot. És akkor elszabadult a pokol. Szószerint. Mert ugyanis megtámadta a vírus a rendszermemóriát, ami gyakorlatilag szinte üzemképtelenné tette a gépet.. Semmi baj. NOD megtalálta a vírust, igen ám, de törölni, írtani nuku, egy kis ügyeskedéssel természetesen lehetséges, de itt telt be a pohár a NOD-dal.. Beengedte.

Három évi borzalom után végeztünk egymással. Ajánlották az Avast!-ot ami azonnal ahogy feltelepült megtalálta és kiírtotta a vírust a gépről. Emelett talált 20 trójait (A NOD 2-t talált..) Meg egy rakat ismeretlen vírust szedett le, azóta a gépem kifogástalanul működik. Még valami. Teszteltem, ahova a NOD játsszva beengedett, onnan az Avast! azonnal letiltott, miszerint káros a gépemre. Asszem itt meg is pecsételődött véglegesen a sorsa a NOD-nak. Soha többet még csak hallani sem akarok róla. Pláne nem dicséretet. Mert azt végképp nem érdemel. Majdnem évek munkáját tette tönkre...

A Kaspersky-t én is próbáltam (A NOD szünetek közt...),lassítja rendesen a gépet, de elég megbízható, és még az AVG ami jó.

DE, szóval aki tuti vírusírtót akar a gépére, az Avast!-ot használjon. Idáig tökéletesen működik. (Fél éve semmi gondom.....)

Nyakamat teszem rá.

2009. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon jó és biztonságos kombinációt tudok:

avast! 4.8 Professional Edition,COMODO Internet Security,IP Blocker

2010. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:

Kaspersky internet security

sok vírust talál igaz vannak előnyei és hátrányai.:S

2010. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Én két éve Avast-ot használok és soha semmi baj nem volt vele! Két gépen. Tök ingyenes, csak évente regisztrálni kell a kulcsért. 2 perc. Kis igényű, nem cseszeget feleslegesen. :)
2010. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:

Eset Smart Security-t használok mióta win7em van kb fél éve és semmi gond nincs vele!

Hetente 1x lefuttatok 1 virus ellenőrzést de sosincs semmi:)

Én azt ajánlom!

2010. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Jah te azt ajánlod csak az ember győzze kifizetni. Ez tény hogy nincs 100%-ig biztos víruskereső, akkor mit kell azon a szaron kifizetni????


avast! Free Antivirus


[link]


100%-ig INGYENES és mondhatni, hogy ugyanazt tudja mint a fizetős változat.

2010. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Nem a Nod32 a legjobb vírusirtó hanem az ESET Smart Security! Ugyan ugyan azt az ÉVEK ÓTA VERETLEN vírus és kémprogram kereső motort használja mint a Nod32 csak levélszemétszűrés (senkit ne tévesszen meg ha esetleg a levelező rendszerében a Nod32-t látta kiírva, az is beépül a levelező programokba de az csak levelezés útján terjedő vírusok ellen véd a Smart Security pedig a Spamek ellen is véd ) és személyi tűzfal is van benne, szóval nem kell mellé pluszba leszedni mindenféle szar tűzfal programot!!! Ja és diákoknak csak !!!7OO!!! forint havonta ami igazán baráti ár. De ha valaki nem szeret fizetni annak ajánlom a [link] oldalt ahol egy 10 perces ímél címet kapsz, ha kérsz egy trial kódot (A kódot itt kell kérni: [link] az eset smart securityhoz akkor mindíg újabb egy hónapot kapsz ha beírod a programba amikor kéri. Ja! És ez a kód a Nod32 be is ugyan úgy működik!


Szóval, mért is jobb az Eset termék mint a tőbbi? :


Évek óta veetlen Vírus és kémprogram védelem!

Személyi tűzfal

Levél szemét szűrés

alacsony gépigény

Olcsó!

És aki nem hisz nekem az itt utána olvashat: [link]

tudom hogy hosszú oldal de érdemes elolvasni!


Remélem segíthettem :)

_____

Applord

2010. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Nem ajánlatos egynél több vírusirtót rakni a gépre mert kiírthatják egymást! Pl.: Az "egyes vírusirtó" megtalálja a vírust, a "kettes vírusirtó" pedig megtalálja az "egyes vírusirtóban" és kiirtják egymást! Ha kettőnél is több van akkor ennek még nagyobb az esélye!

Remélem érthető :)

_____

Applord

2010. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Marcus02 válasza:

Sok éve tesztelem a vírusírtókat. A következők az eredmények:

1. helyezett Kaspersky Internet security


Miért? Válasz: Elsősorban vállalati szerverekre készüt a program ezért maximális védelemmel látták el a programokat. A vírusadatbázisa tartalamazza a legtöbb ismert vírus ellenszerét.

Muatói: 5 év alatt talált (Fertőzött file: 21.542 db, Fertőzöt pendrive: 145 db,Trójai: 4984 db,Betörési kísérletek: 8546 db) Próbaverzió használható 30napig.


2. helyezett Kaspersky PURE


Miért? Válasz: Nagyából ugyanazmit az elős helyezett viszont ujabb kiadás. Próbaverzió használható 30napig.


3. Norton Internet security


Miért? Válasz: 5 év alatt talált (Fertőzött file: 16.444 db, Fertőzöt pendrive: 100 db,Trójai: 3567 db,Betörési kísérletek: 5890 db).


4. Mcafee Internet security

Miért? Válasz: Az adatbázisa jóval gyengébb de a víruskeresében ezért gyorsabb. Közepes védelmet biztosít.


5.F-secure Iinternet security


Miért? Válasz: Ha minden kötél szakat még ez is elmegy.


Serverhez:

Symantec Endpoint Protection Small Business Edition


Ha a felsorolt vírusirtók közül egyik sincs a gépeden erősen ajánlott újratelepíteni és megfelelő védelemmel ellátni .

2010. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!