Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb virusirtó?

Melyik a legjobb virusirtó?

Figyelt kérdés
Én nod32-t használok,és nem tudom,hogy jól teszem-e vagy van esetleg valami hatásosabb?
2008. júl. 11. 14:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:

Marcus02 ajánlom neked és másoknak is egy viszonylag új vírusírtót: Vipre Antivirus Premium


1.; Életre szóló licenszet lehet, hozzá vásárolni, ami azt jelenti, hogy nem kell évenként új licenszet vásárolnod


a vírusírtódhoz, hanem kapsz egy örök licenszet ami az újabb verziókra is érvényesek lesznek ...


2.; Tartalmaz személyi tűzfalat és kémprogram-védelmet, amik szvsz nagyon jók.


3.; Az egyik legelismertebb független antivírus labor, a Virus Bulletin összesített tesztjein a VIPRE intelligens


keresőmotorja biztosítja az összes tesztelt vírusirtó közül a legjobb proaktív védelmet. Így a VIPRE az ismeretlen


károkozók 86,8%-át képes adatbázis-frissítés nélkül azonosítani, az egyedülálló pontosságot más vírusirtók meg sem


közelítik.


4.; A legalacsonyabb memóriahasználatú vírusirtó az NSS Labs szerint 2010 szeptemberi összehasonlítás alapján


(Memóriahasználat készenlétben):

1. Vipre 29MB

2. McAfee 76MB

3. F-Secure 95MB

4. Eset 97MB

5. Trend 109MB

6. Microsoft 127MB

7. Norton 148MB

8. AVG 153 MB


5. VIPRE Enterprise: villámgyors vállalati vírusirtó

A független Tolly Group tesztlabor 2009 szeptemberi antivírus teljesítmény tesztjében


( [link] a VIPRE vírusirtót vezető vállalati antivírus rendszerekkel


hasonlította össze, és az alábbi megállapításra jutott: "A VIPRE Enterprise memóriahasználata 38-45 százalékkal


alacsonyabb, keresési sebessége pedig 2,6-3,6-szorosa a Symantec és McAfee megoldásainak.


[link] --> Itt a vírusírtó történetéről és működéséről olvashatsz


részletesebben.


6. Olyanok írtak a sajtóban nagyon jó teszteket róla mint a GameStar, VirusBulletin, Logout.hu, ZDNET, PC Magazine,


CNET, CNET UK, GeGeek.com


7. Az hogy nagyon gyors és kevés memóriát fogyaszt nem megy a vírus felfedezés rovására, sőt...


8. Díjakat nyert vírusírtó

Persze mondhatod azt, hogy a NOD32 is nyert díjakat és mégis *zar :) Ez így is van, de vedd figyelembe, hogy a


NOD32 nem teljesen független teszteket nyert. És valahol azt írják, hogy jó eredményt ért el ezen meg ezen a


teszten de számszerűsítve nem nagyon írja le sehol... Na mind1 ez van.


Ha nem győztelek meg, akkor a weboldalukon MINDENT! megtalálsz: [link]

Ja és itt vannak a felhasználók által írt vélemények a termékről: [link] VIPRE-velemenyek


Én használtam már nagyon sok vírusírtót. Nodtól kezdve a Pandán át a Kaspersky Internet Security-ig tényleg


mindent...


Ezért nem kapok semmi pénzt, hogy én ezt leírtam nektek, én csak tényleg a saját tapasztalataim alapján ajánlom


nektek.

2011. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Marcus02 válasza:

Örök licenc, független, egy rakás díjat nyer különböző teszteken.....stb. Ezek hallatán már tudom hogy nekem biztosan nincs rá szükségem mert már tökéletes íze van és bizony ami tökéletesnek látszik az soha nem az.


Amúgy kicsit sincs reklám íze az írásodnak.


Ja és még annyit hogy hiába hirdetik az örök licenct ha úgysem fogják betartani. Mit a politika. Biztos kiadnak majd egy másik verziót ami már nem fogadja el mikor összebútoroznak egy másik vírusirtó céggel.

2011. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
AVG 2011 a legjobb szerintem.ingyenes és új.nekem minden virust ,megtalált eddig és kiirtottaa.még anti rootkit ellenőrzést is csinál és frissíti magát mindig:D
2011. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 snake1322 válasza:
100%

Hát annak igazából csak a maketing-je a jó,nem tudn agyon sokat elmondom neked csak híresztelik.

Helyedbe KasperSky-t használnék mivel komolyan mondom neked

Használtam avastot annak szar a keresője(database)vipre-t

annak rossz az élőmodulja,nod32-t tönkrebaszódott a gépem,

avg-t alig talált vmit és nincs tűzfala,de a kaspersky

még egy hackert is blokkolt mikor nem rég felraktam ,vki feltörte a gépem nézem magától mozog az egér,és a cameám világit ezzel jelzi hogy vki néz engem ha esetleg msn-ezek,letöröltem a teamviewert felraktam a kaspersky-t ki is dobta a pali ip címét.Azóta unokatesóm apjával feltörtük az övét(programozó) és letöröltük a windows filelait.Megérdemelte :D

2011. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:

Évek óta használtam már több vírusirtót. Én ESET Smart Security-t ajánlom vagy Kaspersky 2011-et, ezeknél jobb eddig nem létezik a világon szerintem, aki nem hiszi járjon utána a neten, el lehet olvasni teszteket meg még anyámkínját is róluk. Ezenkívül ha valaki nem akar fizetni egy vírusirtóért, annak ajánlom az AVG 2011 Free Antivirus-t. Nekem ez is bevált, nagyon jó vírusirtó ez is. Annyi a külömbség hogy a fizetős változatában több funkció van, de az ingyenesben is megvan a vírusvédelem, adatlopás elleni védelem, email szűrő, link scanner meg még sokminden ami kell és ezek pont ugyan azok mint a fizetősben, csak abban még több funkció van.


Tehát aki fizetőset akar, és ezt ajánlom jobban: ESET Smart Security vagy Kaspersky 2011.


Aki Ingyeneset és tényleg nagyon-nagyon erős és jó ingyeneset ami lever sok fizetőset: AVG Anti-Virus 2011 Free Edition.


Az avastról annyit írok hogy egy nagy rakás......mint az a bizonyos a fűben, de nem a nyuszikára gondolok.


Higyjétek el, az AVG Free 2011, a Kaspersky 2011 és a Smart Security 4.2, ezek a legjobbak. Ne higyjetek el mindenféle hülyeséget, hanem járjatok utána a neten és lássátok magatok, ne pedig mások bizonyíték nélküli válaszaira halgassatok.


!!! Ja, és a megfelelő vírusvédelem az a mai világban elengedhetetlen, még olyan gépeken is amelyek nincsenek netre kötve !!! (Tapasztalat!)

2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
Előző vagyok. Kifelejtettem hogy a fizetős AVG is a Smart Security és a Kaspersky közé sorolható. Van olyan jó mint a Smart Security. De egy átlag, csak böngészgető felhasználónak bőves-bőven elég az ingyenes is, az os sokminden ellen véd, tényleg le a kalappal az ingyenes előtt is.
2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:

A NOD32 engedte be nekem azt a kedves kis vírust, amely majdnem hazavágta a gépem, ugyanis a rendszermemóriát támadta meg. Szóval csakis kizárólag az Avast.


Indítsd el, egyből teszteli a rendszermemóriát, nem kell csökkentett mód sem. Csökkentett mód már csak azért is fölösleges, mert ha boot vírus akkor mindenképp betöltődik...hacsak...

Az Avast ellenőrzi a memóriát, majd elindul. Ki is lehet hagyni a memória ellenőrzését, ahogy gondolod.

2011. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 workout válasza:

Helló mindenki, nézz ide, azt hiszem, ez a legjobb antivírus, hogy segített nekem a Etoy problémák

[link]

2011. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
nod32 egy kalap f*s!!!Mindent beenged!!Én a comodo-t használom.A gépet kicsit se lassítja és nagyon jó!De víruskereső is kell:Kaspersky Tdsskiller,Panda activescan cleaner.Ha ezeket használjátok nem lesz baj.
2012. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
NOD32! Panda meg Avast... úgy belassítják a gépet, hogy összef*ssa magát. A Nodot meg kb. észre sem veszed, hogy fent van, viszont teszi a dolgát!
2012. márc. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!