Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb virusirtó?

Melyik a legjobb virusirtó?

Figyelt kérdés
Én nod32-t használok,és nem tudom,hogy jól teszem-e vagy van esetleg valami hatásosabb?
2008. júl. 11. 14:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
75%

A NOd32 egy nagy rakás sz@r, ráadásul még jó drága is ha valakinek annyi IQ-ja marad, hogy képes pénzt kidobni érte. Nem feledjétek ugyanis, hogy amitől egy virusölő nem kap vírust, nem jelenti azt, hogy nincs. Én mindenkinek fizetésesek közül a Kaspersky-t tudom ajánlani, egyetlen problémája, hogy borzalmasan lassítja a gépet, de nagyon komoly védelmet jelent. Ha viszont ingyenest akarsz, akkor egyértelműen az Avast viszi a prímet. Nagy előnyei közé tartozik, hogy egy nap többször is frissíti magát, és hogy pl azt is be lehet állítani, hogy képernyőkímélő futása alatt keressen, amikor amúgysem használod a gépet.

Ellenben nincs olyan virusírtó, ami minden vírust felismerne, sem a Nod, sem a Kaspersky, sem az Avast. Ezért ezek mellé még mindenképp ajánlott egy Spyware Terminator, vagy inkább Ad-aware telepítése és mindenképp szükség van egy tűzfalra is.

2008. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
"Legjobb vírusirtó" sajnos nem létezik! Mindenki használja azt, ami neki bevált! Erre valók a próbaverziók. Én személy szerint Pandára, vagy Kaspersky-re szavazok. Személyes tapasztalatok alapján mondom ezt. Persze nem fogom elkezdeni "fikázni" a többit, mint teszik ezt sajnos egyre többen. Ízlések és pofonok különböznek...
2008. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
Én Panda Internet Security 2009 30 napos próba verióját használom és hadnemondjam jobb mint a nod mert azt feltettem és volt nem kapcsolat is és nem frissített!!!
2008. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim válasza:
ÉN a Kaspersky-re és a NOD32 őre szavazok.A Kaspersky azért jött be nekem mert szintemindig megtalálja a vírust,és lehet írtani azt,és az Internet Security esetén meg sok reklámot blokkol meg stb..a NOD32-ben meg az tetszik mert ellehet küldeni vizsgálatra,nem lassítja nagyon a gépet.De én inkább a Kaspersky-hez húzódom jobban...szinte mindig az orosz vírusírtók a legjobbak!
2009. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Én is a nod32 használom és én nem vagyok vele meg elégedve, de jó vírusírtó.De ajánlom nektek hogy egy vírusirto nem elég egy gépre ajánlott 3-4 vírusírtót rakni egy gépre.
2009. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:
Igen. A nod32.
2009. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
nod32 nagy kalap szar.... ami nem fizetős az mind szar...
2009. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
az avast a legjobb vírusírtó mert több mint a 64%ának az van
2009. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
mármint azok az emberek közül akiket ismerek
2009. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:
sztem nem ajánlott 3-4 virusírtó mert összezarvarhatják egymást
2009. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!