Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Írna nekem valaki egy avast...

Írna nekem valaki egy avast licenckulcsot - vagy mi a másik megoldás?

Figyelt kérdés
Nod32 vírusirtó, volt, az ingyenes, de mindig sipákolt, hogy a szg-e nem védett, frissíteni kéne, és ha odamentem, pénzt kért- így leszedtem a nodot, mert elegem lett belőle, letöltöttem az avastot, amihez meg kéne licenckulcs, és az oldalon, ahol állítólag ingyenesen lehetne kérni, nem jelenik meg semmi, hetek óta rossz az oldal!!!!! (www.avast.com) Most mit csináljak? Ingyenes megoldás kellene. Köszi a segítséget!
2009. okt. 25. 17:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 28. 11:44
 12/13 anonim ***** válasza:
PLS kérj már magadnak az avast.com oldalán. A Home verzióra annyit kérsz magadnak amennyit csak akarsz, és nem kell szórakoznod máséval. itt: [link]
2009. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínű vírusos a géped spyware terminator megoldja a gondod am a microsoft.com ot megnyitja vagy a eset.com ot?
2009. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!