Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a megoldás, hogyan lehet...

Mi a megoldás, hogyan lehet kitörölni a vírust?

Figyelt kérdés

A fájl elérési útja: C:\WINDOWS\system32\sfc_os.dll

Sfc_os. Dll ez a fájl vírusos pedig már kétszer újraraktam a gépemet, amikor ki akarom kapcsolni jelez a vírusírtó hogy a fájl karanténba került, vagy ha rákattintok a fájlra. Kitörölni nem lehet mert windows-os fájl.


2011. júl. 24. 22:48
 1/4 anonim válasza:
En nem hasznalok se virusirtot se tuzfalat se kemprogramvedot csak egy 2MBos instalalast nem igenylo progit :) ami kb 10perc alatt mindent kiirt a gepbol :)) a googleben nemnaon talalod meg,mert ien security program ugyhogy linkelem a letoltesi linkjet. [link] ezt megnyitod es kiirja h instalalod e a microfos recovery klikka nemre es utana kiir egy masik uzit ott a yesre es mas scanneli isa geped miutan kesz automatikusan minden karantenba kerul ennyi.(meg loggot is keszit a torolt filekrol sok file ott lesz,de azok nem a toroltek csak,hogy mien progik futnak stb... csak is a other filesok a toroltek a log tetejen :) ).ByE
2011. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ezt rosszul irtam xD *mar scanneli is
2011. júl. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális vírusirtó nem tesz karanténba rendszerfájlt. Csak megtisztitja és csak fertőző akármi megy a karanténba.

Próbáld meg ezzel leszedni:

[link]

2011. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a ComboFix mukodni fog az direkt ienekre van ;)
2011. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!