Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek ez jó megoldás?...

Szerintetek ez jó megoldás? Fizetni nem akarok ilyen buherált akármit meg megint nem.

Figyelt kérdés
ha úgy használom a nod32-t h havonta kérek egy eldobható email címre felhasználó nevet meg jelszót? sokan használják így.
2011. okt. 13. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez működhet, de valóban megérni neked a sok vacakolást? Miért nem használsz valamilyen ingyenes vírusirtót inkább? Nekem az Avast! bevált...
2011. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

havonta pár percet erre szánni nem olyan nagy dolog :D

több pozitív kritikát hallottam a nodról mint az avastról. biztos jó az is de inkább maradok ennél. köszönöm a választ! :)

2011. okt. 13. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
én így használom VIPRE Antivirust éveotta
2011. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kínlódnék így vele.

Ha felteszel egy ingyenest az ugyanolyan jó, és nincs kínlódás.


Az avast!-os dologra meg annyit mondok, hogy először próbáld ki, és utána mondj véleményt róla.

Nem mondom, hogy a Nod32 nem jó, csak szerintem a neve nagy. Az ingyenesek is simán felveszik a versenyt vele.

2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy használj Linuxot, és akkor nincs szükség vírusirtóra.
2011. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet értelme mégis feltenni rá vírusirtót Linuxra, mert ha esetleg van egy vírusos fájlod, ami ugyan a te rendszeredben nem tud kárt tenni, de ha átküldöd vagy adathordozón odaadod egy Windows-os ismerősödnek, az ő rendszerét hazavághatja, és biztos szidni fogja a felmenőidet...
2011. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, újságos kód havonta.

Nem kínlódás havonta egyszer foglalkozni vele...

2011. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TNod User & Password Finder

Keress rá, sok időt spórol meg.

2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!