Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lett volna más megoldás, vagy...

Lett volna más megoldás, vagy csak a reinstall?

Figyelt kérdés

Mikor este kikapcsoltam a gépet, még nem volt semmi gond, ma reggel viszont meakadt a windows betöltésénél, és kapu.


Restart után ugyanez volt, így betettem egy ubuntu live cd-t, átmentettem minden szükséges cuccot a D-re, aztán újratetttem a gépet, mert ez sokkal egyszerűbbnek tűnt, mint javító telepítéssel szerencsétlenkedni, és foltozgatni a lyukakat a lassan fél éves, xarrá gányolt rendszeremen - rendesen volt takarítva, de már nagyon érett nála egy újratelepítés.


Mostanra már csak 1-2 apróságot kell feltenni, ami óránként eszembe jut + személyre szabni a gépet, de a legfontosabbak már dél óta fent vannak, és minden működik.


Jól tettem, vagy csökkentett módban lett volna esélyem?


A kérdés azokhoz szól, akiknek volt már ilyesmihez szerencsétlenségük, de azért is hálás lennék, ha valaki meg tudná mondani a hiba okát - tudom, kevés az adat, de talán van valami általános képlet rá :)


2011. aug. 23. 19:27
 1/10 anonim válasza:
a 'megakadt' pontosan mit jelent? Télleg kevés az info
2011. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A megakadt annyit jelent, hogy fél órával később se ment tovább, nem jutottam el a bejelentkezésig.
2011. aug. 23. 20:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Windows indítása feliratú képernyő gondolom, mindenkinek ismerős, ami csak pár másodpercre villan fel közvetlenül bejelentkezs előtt. Na, ott akadt el az egész. Semmi hibaüzenet, egyszerűen befagyott.
2011. aug. 23. 20:56
 4/10 anonim válasza:
hát hibaüzenet nélkül elég nehéz, de egy próbát megért volna csökkentettel
2011. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utólag kezdtem sajnos gondolkodni rajta, de reggel, kávé nélkül fel sem merült bennem :S
2011. aug. 23. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Kékhalálos képernyő felvillant? Súlyos hibák esetében szokott.

Ezt a topikot olvasd el:

[link]

2011. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehetséges, hogy a tápod az utolsókat rúgja?
2011. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Épp az a fura, hogy nem volt kékhalál - eddig is csak kétszer volt: egyszer, mikor túlmelegedett, meg egyszer, mikor ütközött pár dolog.

Az előző telepítés óta először nyitottam előző este IE-t, nem lehet, hogy onnan kapott be valamit? Én inkább gyanakornék valami kártevőre, mint hardverhibára...

2011. aug. 24. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted mert ha egy gép idáig el jut nincs más meg oldás kivéve ha w7 van mer az ki javittja magát
2011. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
IE minden aljasságra képes.
2011. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!