Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítene valaki légyszives?...

Segítene valaki légyszives? Vírusos lett a gépem.

Figyelt kérdés
Vírusos lett a gépem és azt írja hogy a rendőrség zárolta. Már utánna néztem a többi kérdésből hogy hogyan kéne megcsinálni de nekem az a problémám hogy nem tudom csökkentett módban elindítani a gépem mert amint betöltené újraindul. Mit kell csinálnom, hogy eltudjam indítani csökkentett módba?

#vírus #malware #csökkentett mòd
2013. márc. 12. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
folyt.:Lemezkezelés kattincs, itt megjelenik neked a gépre kötött HDD-HDD-ék, nézd meg hogy irja e hogy két vwindows van a HDD-én.ha igen akkor az kijelölöd amin a virusos van, jobbegérgomb-formázás
2013. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

[link]

na itt egy leirás, görges le és az űrruhás meletti szöveg alapján probáld meg at egyik particiót letörölni

2013. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Itt van még egy változat: Partition manager programmal meg tudod csinálni, de előtte ne felejtsd el menteni az adatokat!
2013. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm amint hazaértem ki is pròbálom.
2013. márc. 14. 06:38
 15/20 A kérdező kommentje:

Elküldöm, hogy hogyan is van rajta 2 rendszer


[link]


[link]


Így mert a partíciónál ezeket nem hozza ki.

2013. márc. 14. 16:45
 16/20 A kérdező kommentje:
2 szögből fényképeztem le mert az valamelyiken annyira nem látszik.
2013. márc. 14. 16:47
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja és amikor bekapcsolom akkor tudok ezek közül választani.
2013. márc. 14. 19:12
 18/20 anonim ***** válasza:
most akkor sikerűlt leszedni a virusos windowst? ha ne sikerűlt akkor probáld meg azzal a Particion manager progival letörölni a virusos windowst.
2013. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
indisd azt a win7 rendszert amelyik nem virusos és akkor netről szed le a Partition Manager progit,telepísd fel és azzal le lehet törölni a wirusos windowst , de elötte mindenkép mensd a dolgaidat el,más nekem nem jutt eszembe, vagy szerez ismerőstől kűlső vagy belső vincsesztert, és másold át a zenéidet filmjeidet amit fontosnak találsz vagy ird ki dvd-re öket, és akkor újra telepíted a win7 formázással együtt.formázni,meg particionálni meg a win7 telepitő lemezel lehet, a win7 lemezt berakod a meghajtóba-újraindítod a gépet és ha a bioszbanbe van állítva a boot menüben az 1st boot device- cd-rom-ra- akkor a gép ujrainditása után cd-ről fog bootolni a gép, és akkor követed a win7 lemez utasitásait,
2013. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
két helyen rosszul irtam a particion szót. Helyesen igy van :Partition Manager :)
2013. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!