Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítene valaki légyszives?...

Segítene valaki légyszives? Vírusos lett a gépem.

Figyelt kérdés
Vírusos lett a gépem és azt írja hogy a rendőrség zárolta. Már utánna néztem a többi kérdésből hogy hogyan kéne megcsinálni de nekem az a problémám hogy nem tudom csökkentett módban elindítani a gépem mert amint betöltené újraindul. Mit kell csinálnom, hogy eltudjam indítani csökkentett módba?

#vírus #malware #csökkentett mòd
2013. márc. 12. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
telepísd ujra a windowsta hdd-re ,csak elötte a fáljaidatt mensd le egy haverodnál,bár nem tudom hogy kárt tesz e a haverod gépében a virus hogy ha rákötitek az ő gépére, míg átmásoljátok a fáljaitokat az ő hdd-jére
2013. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

[link]

itt ez a link, valami ilyesmit kaptál?

mert akkor ez egy kamu rendőrségi zárolás, magyarán ez ilyen virus, olvasd el hátha segít

2013. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hogyan kell HDD-re újra tenni a windowst?
2013. márc. 13. 16:59
 4/20 anonim ***** válasza:

Rakd be a windows xp vagy windos 7 vagy 8 lemezt a meghajtóba amelyiket akarod telepíteni. bioszban nézd meg hogy a boot-menüben az elsődleges boot device a CD-rom legyen felűl ( 1st. Boot device: Cd-Rom). a bioszt az F2 vagy a delete gomb nyomkodásával érheted el a gép ujraindítása után,ha beállitottad akkor exit menü és save changes and exit legyen kiválasztva, azon enter gomb és Yes (Y) enter, amikor ujra indúlt a gép és cd-romrol kezdet bebootolni a gép ekkor feljön egy szöveg fent a képernyő tetején hogy cd-romról való inditásjoz nyomjon meg egy gombot, ezek után kövesd az utasitásokat, mikor ujra indul telepítés közben a gép akkor már ne nyomj meg gombot


windows xp telepítése:

[link]


windows 7 telepitése:

ennél a videónál már bent van a win7 lemez a dvd iró/olvasoba rakva,és ujra lett indítva a gép, elkezd cd/dvdről olvasni a gép.

[link]

2013. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ezzel megpróbálom.
2013. márc. 13. 22:19
 7/20 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném, hogy az én gépemen 2 rendszer van más néven kijön 2 választási lehetőség amikor bekapcsolom,hogy rendeszer visszaállított meg ugyan ez csak alatta van és én ugye az alsót használtam és arra ment a vírus de most a gépen a másik rendszert használom na mind1 a lényeg az, hogy amelyik rendszer a vírusos azt nem lehetne valahogy letörölni? Mert szerintem ez egy kicsit gyorsabb megoldás lenne.
2013. márc. 13. 22:37
 8/20 anonim ***** válasza:
ha elakadtál valahól szolj nyugottan, De vannak még több videól a win telepitéséről, ha az a videó nem egyértelmű amit kűldtem, beirod a google-ba win 7 vagy xp telepitése és kiad egy csomo találatot , bémelyik csak szöveges az is jól irja le, némelyik videó fajta infós
2013. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
de szerintem lehet, az eszközkezelőben kell, megnyitodd és ott azt a particiót választod ki amelyiken a virusos van, mindjárt utána nézek hogy pontos képeket kűldjek vagy videót , hogyan is néz ki ez a dolog
2013. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
win 7 használsz most? akkor: startmenű-számitógépen jobbegérgomb-kezelés kattincs
2013. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!