Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVAST meghülyült vagy valamit...

AVAST meghülyült vagy valamit beszedtem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan (kb 10-15 percenként) azt írja,hogy rosszindulatú URL blokkolva,közbe nem is netezek. Mi lehet a megoldás?
2011. júl. 2. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha az avast! alap hülyesége lenne ez, akkor azt írná ki, hogy "Biztonsági rés blokkolva".

Légy szíves próbáld meg, amit többször írtam, vagy telepítsd újra a gépet, mert csak terjeszted ezt a vírust tovább és tovább.

Az avast! naprakész? Mert ennyi idő alatt fel kéne ismernie azt a vírust.

2011. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha csendes módba teszed, akkor azt éred el, hogy látszólag nyugalom lesz, közben a háttérben folynak a dolgok.
2011. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem telepíthetsz, mert céges gép, akkor szólj a rendszergazdának, vírusos a géped, irtsa le!
2011. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem értem miért istenítik az emberek azt a szartalicskakeréktrágyafos Avast-ot. Egy szar trójait nem tudott leszedni mikor használtam. Amióta a NOD32 bővített változatát - ESET Smart Security-t - használom, semmi gondom.
2011. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Most már nem jelez ki semmit,pedig nincs játéküzemmódban. Azt hiszem csoda történt.
2011. júl. 12. 10:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Még mindig nem csináltad meg, amit javasoltam? Ártani nem árt, de leleplezhet elbújt kártevőket, ha mást programot is futtatsz.


És még mindig nem mondtad meg, hogy MI CSATLAKOZOTT ahhoz az URL-hez.

2011. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!